56aac1b86e78bacec27c9b5215f03cb0 preview w440 h290 - ​У Житомирській області податківці «накрили» цех із виготовлення неякісної горілки та вилучили 1,5 тонни спирту

Податкова міліція Житомирської області виявила та нейтралізувала підпільне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Про це Житомир.info повідомила пресслужба податкової міліції області.

«Співробітники податкової міліції ГУДФС у Житомирській області припинили діяльність злочинної групи, члени якої організували незаконне виробництво фальсифікованої горілки. Підпільний цех функціонував на території Київської області. Сурогат через мережу посередників транспортувався та реалізувався на території Київської та Житомирської областей. Зрозуміло, що ніяких дозволів та ліцензій організатори підпільного синдикату не мали», — йдеться у повідомленні.

У ході проведення санкціонованих судом обшуків на території Житомирської та Київської областей оперативники вилучили обладнання для виробництва сурогату: фільтри для очистки води, насоси, шланги, ємності, а також інгредієнти – близько півтори тонни спирту.Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей – понад 800 тис. грн.

У якості речових доказів вилучені дві автівки: Mercedes-Benz та Volvo, які використовувались для транспортування фальсифікату.

До ЄРДР внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.204 КК України (Незаконне виготовлення та збут алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів шляхом відкриття підпільних цехів з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для її виготовлення.

Слідство триває.

Нагадаємо, у вересні 2019 «накрили» мережу гуртового збуту фальсифікованої горілки: жителі Житомирської області організували незаконну мережу із виготовлення та постачання алкогольної продукції до торговельних мереж із використанням підроблених марок акцизного збору.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2019 житомирська поліція «накрила» підпільні цехи, де виявила тонну спирту, 600 л коньяку та 400 літрів горілки, а в липні 2019 в одному з гаражів Коростеня виготовляли «елітний» алкоголь.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram