Правоохоронці та рідні розшукують 36-річну Ніну Зінченко з села Великі Коровинці (колишній Чуднівський район), яка наприкінці червня поїхала на роботу до Києва, але так і не з’явилась на робочому місці та не повернулась додому.

Про це 16 липня повідомили на сайті ГУНП у Житомирській області.

«Поліцейські відділення поліції №5 (м. Чуднів) Житомирського районного управління розшукують Зінченко Ніну Михайлівну, 12.02.1984 р.н., яка наприкінці червня залишила місце проживання у смт Великих Коровинцях та мала намір поїхати до м. Києва. Донині про місцеперебування жінки нічого не відомо. Про зникнення Ніни Зінченко 14 липня до поліції повідомили її родичі. Попередньо, у 20-тих числах червня вона пішла з дому з наміром їхати до м. Києва на роботу. Однак, на робочому місці вона так і не з’явилася та додому не повернулася, на зв’язок із рідними не виходить. Поліція розпочала її розшук», – йдеться у повідомленні.

60f1429e01e55 original w859 h569 - ​У Житомирській області поліцейські та рідні розшукують 36-річну жінку, яка в червні поїхала на роботу до столиці і зникла

Прикмети зниклої: на вигляд близько 40 років, обличчя овальне, очі зелені, волосся коротке (зачіска каре), руде.

Як повідомляв Житомир.info, з 15 липня правоохоронці та односельчани розшукують 79-річну Галину Довгоселець, жительку села Рудня-Бистра (колишній Олевський район, нині – Коростенський) Житомирської області, яка зникла 10 липня 2021 року: пішла до лісу по ягоди і додому не повернулася.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram