633665ad7b5d3d536599157b80724514 preview w440 h290 - ​У Житомирській області затримали медика військкомату, який вимагав 12 тис. грн з непридатного до служби призовника

Медика військово-лікарської комісії Малинського об’єднаного міського військового комісаріату Житомирської області, який вимагав гроші з непридатного до служби призовника, затримали співробітники СБУ.

Про це 15 жовтня повідомила пресгрупа управління Служби безпеки України в Житомирській області.

«Оперативники спецслужби встановили, що лікар-невропатолог ЛВК вимагав від призовника дванадцять тисяч гривень. За ці гроші посадовець обіцяв хлопцю видати довідку щодо непридатності до проходження строкової військової служби за станом здоров’я. Такі висновки вже було підтверджено відповідними медичними обстеженнями», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали фігуранта справи у робочому кабінеті під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших ймовірних фактів протиправної діяльності затриманого.

Викриття зловмисника проводилось спільно з детективами поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Як повідомляв Житомир.info, у Лугинах військовий комісар за 1 тис. доларів обіцяв призовнику знищити його особову справу та всі облікові записи.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram