Із десяток людей у помаранчевих жилетах активно розчищають провулок від сміття, пластикових пляшок та будівельного брухту — таким чином співробітники управляючої компанії «Полісся» долучились до загальноміської толоки. До прибирання долучились не просто двірники, а й фахівці середньої ланки.

«Ми долучились до міської толоки, хочемо прибрати наше місто, щоб було красиво, щоб можна було пройтись без цього всього сміття і щоб люди комфортно почували себе в місті», — каже директор ТОВ УК «Полісся» Олександр Соломенюк.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Управляюча компанія «Полісся» долучилась до житомирської загальноміської толоки

В управляючій компанії «Полісся» спеціально вирішили прибрати територію, яка не закріплена за ними, щоб подати приклад житомирянам.

«Я думаю, що люди побачать це все, і кожен прийде та прибере біля свого будинку, біля своєї квартири, біля лавок, майданчиків. І якщо більше людей візьме у цьому участь і будуть піклуватись про своє місто, про свою вуличку, тоді наше місто буде дуже гарним і дуже чистим», — вважає співробітник УК «Полісся» Людмила Третяченко.

Містяни вітають таку ініціативу і кажуть: впродовж кількох років цей провулок у центрі міста був захаращений різним непотребом.

«Прийшла весна і варто прибирати не лише в своїх головах, а й те, що знаходиться навколо. Сніг зійшов і видно все, що під ним було: це пляшки і бруд. Тому толока — це завжди добре. Я тут поряд працюю дуже багато років і тут дійсно є трохи цього сміття. І якщо прибирають, то я думаю — це важлива річ», — переконана житомирянка Дар’я Самаріна.

В управляючій компанії «Полісся» закликають житомирян долучатись до загальноміської толоки та зробити наше місто чистішим.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram