Упродовж півтора місяці тут, на вулиці Старовільській у Житомирі, ремонтували тепломережі, і рух цією дорогою був перекритий.

Увесь транспорт пустили в обхід — вулицею Перемоги. Для цього у вересні нанесли тимчасову жовту розмітку, яка забезпечує рух у дві смуги від майдану Короленка до перехрестя Грушевського-Троянівська. Нині на ділянках, де проводились ремонтні роботи, укладено новий асфальт, але рух вулицею так і не відновлено.

Станом на ранок, 13 листопада, з боку майдану Короленка і досі висить знак «В’їзд заборонено», хоча це не зупиняє декотрих водіїв. Тим часом працівники «Теплокомуненерго» вже почали замальовувати жовту тимчасову розмітку на вулиці Перемоги.

Ремонт тепломереж закінчився близько двох тижнів тому, але із відновленням руху транспорту виникли труднощі, пояснює головний інженер КП «Житомиртеплокомуненерго» Валерій Бужинський.

«Довгий проміжок часу з моменту закінчення ремонтних робіт і відновлення асфальтного покриття не можна було вирішити питання з тим, щоб видалити ті смуги, які були нанесені на вулиці Перемоги, щоб відкрити рух по Старовільській. Станом на цей час смуги вже видалено, і підприємство “Міськсвітло” повинне зняти знаки і пустити рух так,як необхідно, як це було раніше. Ми не маємо права самі, самовільно, знімати ці знаки. Ми не мали права самі знімати ті смуги, які були нанесені. Ми фактично працювали згідно з КП УАШ, вони мають дозвіл, і тому ми надали допомогу своїми працівниками, щоб пришвидшити виконання цих робіт. Ми написали звернення. В обід я переговорив із начальником транспортного відділу, і ми вирішили питання, що сьогодні вони знімуть», — розповів головний інженер КП «Житомиртеплокомуненерго» Валерій Бужинський.

Нагадаємо, у вересні 2018 в Житомирі через ремонтні роботи на Старовільській автівкам дозволили їхати по вулиці Перемоги.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Упродовж двох тижнів комунальники не можуть відновити рух Старовільською в Житомирі


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram