9f9a26482296f06c309705ca9e34c5a8 preview w440 h290 - ​В Оліївській сільській раді відбулося родинне свято – День громади

У рамках святкування Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України Оліївська сільська рада, з ініціативи сільського голови Анатолія Мельниченка, організувала святкування Дня Громади. Захід відбувся на стадіоні села Оліївка 23 серпня.

На всіх чекав святковий концерт за участю популярних виконавців – Олександра Випорхонюка та Аліси Лебедєвої, заслуженого працівника культури України Василя Капустіна та гурту «Жарти», Лєни Дарк, гуртів «Ловець снів» та «Черемшина», заслужених артистів України Яніни та Олександра Яремчуків. Настрій свята забезпечив популярний співак та ведучий В’ячеслав Жила. Неповторним сюрпризом для всіх гостей став сольний концерт народного артиста України Віктора Павліка. Глядачі активно танцювали під улюблені хіти та разом співали незабутні «Чорнобривці», які артист після тривалих оплесків та вигуків «Браво» виконав на біс.

Під час святкування дітей безкоштовно пригощали солодкою ватою, попкорном та морозивом. Також усі дітлахи могли погратися на батутах. На хлопчиків та дівчаток також чекали виступи мімів, циркової студії, аквагрим, яскраві фотозони, інші цікаві розваги.

У попередні роки в громаді святкували дні села у кожному населеному пункті. Торік, у зв’язку з карантином, не проводили таких заходів. А цього року вирішили спробувати новий формат – відзначити один спільний великий День Громади. Сільський голова Анатолій Мельниченко переконаний: це дасть змогу об’єднати жителів, познайомити їх один з одним, відчути, що Оліївська громада – це одна велика дружна родина. Для жителів сіл організували зручний підвіз до місця проведення заходу. За словами самих громадян, свято дуже сподобалося. Так, глядачі довго не відпускали зі сцени спеціальних гостей – гурт «9/16» з міста Херсон, які подарували всім запальну дискотеку з улюбленими хітами сучасності та минулих років.

Участь в урочистому святкуванні Дня Оліївської громади взяли голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Денисовець, народний депутат України Сергій Кузьміних. Під час свята Віталій Бунечко вручив путівки до табору «Артек» сім’ї Дворченко, якій торік, за підтримки держави, вдалося створити дитячий будинок сімейного типу. Також відзнаки від народного депутата України Сергія Кузьміних отримали директор Зороківського ліцею Алла Забродська, очільниця Служби у справах дітей Оліївської сільської ради Олена Савельєва та керівник Центру ПМСД сільської ради Олександра Вигівська. Анатолій Мельниченко подякував очільникам області та району, а також народному обранцю за постійну плідну співпрацю та підтримку Оліївської громади і всіх громад нашого Полісся.

Святкування Дня Громади завершилося, а плідна робота щодо розвитку Оліївської громади триває. Оліївський голова, депутатський корпус спільно з однодумцями роблять усе для того, щоб Оліївська громада була найкращою!

Пресслужба Оліївської громади


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram