7884a576bfcd446811c50de6c422fab0 preview w440 h290 - ​«Вернісаж» - сучасний житловий комплекс у місті Житомирі

Вже влітку 2019 року перші щасливі власники нових квартир отримають омріяні ключі та оселяться у новому сучасному житловому комплексі – «Вернісаж».

Починаючи з 2018 року, над реалізацією проекту працює професійна, креативна та смілива команда ТОВ «РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ». Чому професійна та креативна? Тому що вже має досвід реалізації об’єктів будівництва такої складності. Чому саме смілива? Тому що жоден забудовник роками не наважувався відродити об’єкт, будіництво якого було заморожено, а близько сотні сімей обдурено та залишено у зневірі!

Далі ми хочемо розповісти, чому покинуте будівництво не просто заграло новими барвами, а й стрімко наближається до свого завершення! І чи варто житомирянам звернути свою увагу на ЖК «Вернісаж».

«РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ», оцінивши свої сили та можливості, взяв на себе зобов’язання перед численними родинами, які придбали свої квадратні метри ще в далеких 2006-2010 роках у попередника, так і не переступили поріг власного довгоочікуваного житла.

Наразі всі відносини з вкладниками не лише відновлені, а й налогоджено тісну співпрацю задля максимально швидкої передачі прав власності після завершення будівництва, підписані нові договори та врегульовані всі спірні питання!

Шлях здобуття довіри та завоювання авторитету був тернистим та тривалим, проте всі ми ще з дитинства пам’ятаємо, що в казках добро завжди перемагає зло, а до перемоги не ведуть пологі стежки! Так ось, не лише у казках … і ЖК «Вернісаж» це доводить!

Чимало зусиль команда «РСБ» доклала для вирішення земельних питань з Олієвською сільською радою, яка зі зміною очільника, в силу некомпетенції, зненацька змінила свою політику щодо компанії-інвестора, яка, до того ж, значно вплинула на покращення інфраструктури району. Проте на сьогоднішній день всі земельні питання врегульовано, так як вся документація, що стосується будівництва ЖК, повністю відповідає чинному законодавству.

Нещодавно ініціативна група інвесторів звернулася до Житомирської міської влади на чолі з Сергієм Івановичем Сухомлиним, що протягом всіх етапів всіляко підтримували проект компанії та благородну ціль «РСБ»! В результаті спільно було розроблено програму дій з Житомирською районною радою та Оліївською сільською радою, на території якої знаходиться земельна ділянка для досягнення одної мети – якнайшвидше ощасливити вкладників та нових покупців, передавши їм такі очікувані новесенькі квартири!

Від початку роботи над проектом новим забудовником був проведений значний об’єм робіт по відновленню дозволів, проведенню нових експертиз та отриманню всієї необхідної документації для закінчення будівництва, і буквально надання другого життя перспективному проекту, що вже був названий у народі будинком-привидом! Але й досі, не дивлячись на прорив та високі досягнення, на масштабність проведеної роботи, є недоброзичливці, що ширять міфи про аварійну та занедбану новобудову. Але що ми знаємо напевно? Це те, що плітки слабких лише мотивують сильних!

Своєю філософією «РІЕЛ СМАРТ БІЛДІНГ» ламає стереотипи, чим викликає відвертий скептицизм та безліч пересудів у конкурентів! Компанія максимально відкрита, всі процеси проходять в рамках правового поля – законно і прозоро! З повним пакетом дозвільної документації Ви з легкістю можете ознойомитись у відділі продажу. У цьому з радістю, за феліжанкою кави, Вам допоможуть компанійські та обізнані у своїй справі менеджери. До того ж, центр продажу знаходиться безпосередньо на об’єкті, у місті Житомирі, на проспекті Незалежності, 29, що дозволяє одразу ж пройти на будівництво та перконатись у всьому на власні очі!

Наразі вже збудовано дві секції, розпочато процедуру введення їх в експлуатацію з подальшою передачею прав власності на житло щасливим вкладникам.

Ми з цікавістю продовжуємо слідкувати за перебігом подій! Цікаво? Далі буде!


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram