6e8d6a8fb351dbf53c560a3eb6474efe preview w440 h290 - ​Винуватець ДТП в Житомирі, у якій від зіткнення з екскаватором загинув пасажир і травмувався ще один, сяде за ґрати: рішення апеляційного суду

За наполяганням прокуратури апеляційний суд прийняв рішення скасувати вирок Корольовського райсуду Житомира від 22 березня 2021 і призначити реальне відбування покарання водієві автомобіля, який спричинив смертельне ДТП, що сталося вночі 15 вересня 2020 року на вулиці Великій Бердичівській. Тоді від зіткнення Nissan AImera з екскаватором один пасажир загинув на місці, а інший отримав тяжкі травми.

Відповідне рішення Житомирський апеляційний суд прийняв 5 серпня 2021, вирок суду оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За матеріалами суду, 15 вересня 2020 близько 2.58 водій автомобіля Nissan AImera рухався вулицею Велика Бердичівська в напрямку вулиці Гагаріна, не переконався в безпечності маневру, виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з екскаватором водоканалу. Унаслідок ДТП один з пасажирів помер на місці події. Інший пасажир отримав тяжкі травми голови та тіла.

6131cbe4a9fe9 original w859 h569 - ​Винуватець ДТП в Житомирі, у якій від зіткнення з екскаватором загинув пасажир і травмувався ще один, сяде за ґрати: рішення апеляційного суду

Згідно з вироком Корольовського райсуду Житомира від 22 березня 2021 винуватець ДТП отримав 3 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 3 роки та з позбавленням водійських прав на 3 роки.

Прокурор не погодився з таким вироком і в апеляційній скарзі наполіг на призначенні реального покарання винуватцю смертельної ДТП.

Відтак, апеляційний суд встановив, що суд першої інстанції не в повній мірі врахував тяжкість вчиненого злочину, зокрема, вчинення ДТП у стані алкогольного сп’яніння, а також тяжкості наслідків. Тож попри щире каяття та відсутність майнових претензій з боку потерпілих, яким обвинувачений сплатив загалом 10 тис. доларів, апеляційний суд вирішив за необхідне призначити обвинуваченому мінімальне за розміром реальне покарання у виді позбавлення волі на 3 роки.

6131cbf4039d0 original w859 h569 - ​Винуватець ДТП в Житомирі, у якій від зіткнення з екскаватором загинув пасажир і травмувався ще один, сяде за ґрати: рішення апеляційного суду

Як повідомляв Житомир.info, уночі 15 вересня 2020 в Житомирі на перехресті вулиць Великої Бердичівської та Гагаріна Nissan зіштовхнувся з екскаватором: загинув 19-річний хлопець з Народицького району, з травмами до лікарні потрапив 21-річний житель Житомирського району. Водій автомобіля, 21-річний житель Житомирського району, після огляду медиків був направлений на амбулаторне лікування.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram