У літній естраді «Ракушка» зранку 26 червня завершують приготування до випуску молодих лейтенантів Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова.

Побачити церемонію можна буде онлайн на нашому сайті.

Початок заходу о 09.30 год.

Цьогоріч 5 випускників Житомирського військового інституту закінчили навчання з відзнакою та золотою медаллю, 26 – дипломом
з відзнакою.

Серед випускників військового інституту:

31 лейтенант захищав незалежність та територіальну цілісність на Сході нашої держави та має статус учасника бойових дій.

Випускники інституту брали участь у боях за Савур-Могилу, населені пункти Ясинувата, Авдіївка, Волноваха, Водяне, Опитне, Спартак, Золоте, у звільненні міст: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Слов’янськ та Краматорськ.

Серед випускників є три учасники найдовшого в сучасній історії воєнного мистецтва рейду в складі підрозділів 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

За відмінне навчання, зразкову дисципліну та сумлінну службу нагороджувалися академічними стипендіями Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Житомирської обласної ради, Обласної державної адміністрації та Житомирської міської ради, а також багатьма іменними стипендіями, зокрема Сергія Павловича Корольова.

Усі офіцери-випускники отримали якісну фахову підготовку, патріотично налаштовані, мають високу мотивацію до військової служби та готові до виконання завдань за призначенням.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram