16f6f56244664f7d03819c563498e469 preview w440 h290 - ​Виставка картин, показові лицарські бої та майстер-клас: вперше житомирян запрошують стати донорами крові у музей

У Житомирі 18 серпня вперше відбудеться захід «Мистецтво донорства» в обласному краєзнавчому музеї. Всіх охочих з 09:00 до 13:00 запрошують стати донорами та долучитись до події.

Про це повідомляють організатори ДонорUA у соцмережі.

«Під час донації всі охочі будуть любуватися виставкою картин, а також співом і грою на бандурі Світлана Ніконорова. Після події донори в подарунок отримають артезіанську воду «Природне Джерело».На події проходитиме видовищне шоу у виконанні Спортивно-історичного клубу Ayna Bera. Донори зможуть побачити показові лицарські бої у виконанні Олексія Кузьмова, Олександра Масловского, Віталія Шевчука, Сергія Яновського. Також буде проходити майстер-клас від Молодіжної громадської організації АРТ-Село. Художниці Олени Славової й Ольги Швець покажуть особливості петраківського розпису», – йдеться у повідомленні.

Зареєструватися на подію можна за посиланням на сайті: https://donor.ua/events/393

Нагадаємо, житомиряни, які перехворіли на COVID-19, можуть здати кров і допомогти у лікуванні важкохворих.

Як повідомляв Житомир.info, з 1 березня 2020 року в Житомирському обласному центрі крові донорам збільшили грошову компенсацію на підсилене харчування.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram