d77c67a0740d4856e2c0c068902ca1e3 preview w440 h290 - ​Влада Житомира планує ліквідувати ще одне комунальне підприємство, яке надає платні медичні послуги

У Житомирі планують ліквідувати КП «Здоров’я», яке надає послуги в сфері охорони здоров’я, а саме проводить медогляди та видає довідки.

Про це йдеться у проєкті рішення сесії Житомирської міської ради «Про припинення комунального підприємства «Здоров’я» Житомирської міської ради шляхом ліквідації», оприлюдненому на офіційному сайті 17 серпня.

«Припинити комунальне підприємство «Здоров’я» Житомирської міської ради (код ЄДРПОУ 04804764) шляхом ліквідації. Встановити двомісячний строк для заявлення кредиторами вимог з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення підприємства. Ліквідатором призначити головного бухгалтера комунального підприємства «Здоров’я» Житомирської міської ради Корсік Галину Андріївну та провести ліквідаційну процедуру згідно з вимогами чинного законодавства», — йдеться у проєкті рішення сесії міськради.

За даними ресурсу YouControl, комунальне підприємство було засноване міською радою 24 роки тому – у червні 1997 року. Основний вид діяльності – загальна медична практика. Розмір статутного капіталу 170 грн.

На сайті міської ради зазначено, що КП «Здоров’я» надає послуги з медичних оглядів декретованого контингенту, працюючих зі шкідливими умовами праці, осіб, які поступають на навчання. Підприємство також видає медичні довідки щодо придатності керування транспортним засобом, для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи. КП «Здоров’я» знаходиться за адресою майдан Польовий, 2. Очолює його Світлана Веремчук.

Нагадаємо, що в Житомирі функціонує ще одне комунальне підприємство міськради, яке надає аналогічні послуги – це КП «Профілактика», очолюване Оленою Вербич. 15 червня 2021 року на сайті міськради оприлюднили проєкт рішення сесії про припинення цього підприємства шляхом ліквідації. Дане рішення досі не розглядалось на сесії Житомирської міськради.

Як повідомляв Житомир.info, мер Житомира Сергій Сухомлин в інтерв’ю 8 червня 2021 року заявив, що комунальне підприємство «Інспекція з благоустрою м.Житомира» можуть ліквідувати після того, як вирішать, що робити з комунальними ринками.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram