У Житомирі 19 грудня святий Миколай на урочисто прикрашеному автомобілі їздить по місту, вітаючи житомирян з новорічними святами.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Разом з святим Миколаєм віршами та новорічними піснями житомирян вітають янголи та казкові герої. Таке «дійство на колесах» вподобали і дорослі, і малюки. Для того, щоб якомога більше житомирян відчули атмосферу свята, у найбільш популярних серед житомирян місцях міста заплановані творчі зупинки», — йдеться у повідомленні.

Вітальна акція стартувала від Дому української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18). За кілька годин експрес-листівка на чолі зі святим Миколаєм побуває на: Корбутівці (маркет «Люцина») — Мальованці (Взуттєва фабрика) — Малікова (Польський бульвар) — Богунії (готель «Ялинка», Хмільники) — Крошні (Завод «Кромберг») — вул. Київській (ТРЦ «Глобал») — площі Польовій (фонтан «Космонавт») — майдані Смолянському — майдані Соборному та майдані імені С.П. Корольова, де о 18:00 год. зрештою і засяє головна ялинка міста.

Як повідомляв Житомир.info, ввечері 19 грудня на майдані Корольова у Житомирі відкриють головну новорічну ялинку міста та розпочнуть Різдвяний ярмарок.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram