Ранкове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради 16 січня розпочалось із виступів «активістів», котрі скаржились меру Житомира та членам виконкому на заступника міського голови Дмитра Ткачука.

Активні житомиряни спершу продемонстрували свої розбиті телефони, які, з їх слів, вони пошкодили через ожеледицю на тротуарах. Згодом вони нагадали, що вже приходили до кабінету Дмитра Ткачука напередодні і розсипали в його кабінеті пісок.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Як «активні житомиряни» проти заступника мера на виконкомі виступали

Після бурхливих виступів і звинувачень на адресу заступника мера Ігор Малі почав звертатись до представників організації С14, які, на його думку, прийшли захищати Ткачука. В якості прикладу Малі навів один із магазинів косметики, який буцімто продає товари із Росії. Згодом чоловік закликав молодих людей із С14 «навідатись» до цього магазину.

На це мер Житомира Сергій Сухомлин порадив активному житомирянину розбити свій телефон Vertu, оскільки цей бренд є російським. Довго не роздумуючи, Ігор Малі розбив телефон об підлогу. Після цього, щоправда, Сухомлин припустив, що бренд Vertu може бути китайським.

Згодом колишній боєць батальйону «Айдар» Богдан Фещенко спробував просто в прес-центрі міської ради з`ясувати стосунки з представником організації С14 Сергієм Пількевичем. Однак до бійки справа не дійшла, і чоловіки просто вийшли із приміщення прес-центру.

Нагадаємо, засідання Житомирського виконкому почалося з виступу обурених «активістів».

Як повідомляв Житомир.info, напередодні місцеві «активісти» засипали піском кабінет заступника мера Житомира.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram