На Космічному напівмарафоні у Житомирі 750 дітей пробігли дистанції 100 та 500 метрів. Усі фінішери отримали призи: книги з доповненою реальністю, морозиво та медалі. Дистанцію 100 метрів долали діти від 0 до 7 років, а 500 метрів з 8 до 12 років.

«Бігла зараз Настуня, чудові призи: морозиво, водичка, медаль і книжка. Ми дуже задоволені. До здорового способу життя потрібно привчати змалку. Зараз Олексій буде бігти і ми будемо вболівати», — розповідає мама Тетяна.

«Хотів отримати призи і побігати», — відповідає маленький Олексій.

Багато дітлахів на Космомарафон прийшли у костюмах тварин та казкових героїв.

«У мене костюм снігурки. Ми сьогодні отримали книжку, медалі і морозиво», — говорить Евеліна

«У мене костюм Білосніжки. Нам сподобалось сьогодні бігти», — ділиться Аніта.

З наймолодшими дітьми, яким ще і року не виповнилося, батьки бігли на руках або разом із візочком.

«Зареєстровано 750 дітей різного віку, наймолодшому учаснику, який долав 100-метрівку було 3 місяці всього, він навіть не прокинувся, поки біг з мамою», — коментує начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, на Космомарафоні у Житомирі оголосили переможців дистанцій 21 км та 10 км.

Фоторепортаж про те, як в Житомирі розминались учасники Космомарафону можна переглянути ТУТ, а як бігуни долали дистанції у 21 км та 10 км — дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2021 на Космічному напівмарафоні у Житомирі дорослі учасники зможуть спробувати свої сили в дистанції 21, 10, 5 і 1 км, а також у «Командній п’ятірці». Дітям пропонують пробігти 100 та 500 м.

25 вересня на майдані Соборному видавали стартові пакети учасникам Космомарафону. За словами начальниці управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірини Ковальчук, цього року на марафон зареєструвалося 1700 учасників.

Через Космомарафон у Житомирі скасують 4 тролейбусні маршрути, автобуси пустять в об’їзд центру і вулиці Перемоги.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram