5f76fe18e2824 original w859 h569 - ​Як ми можемо створити невимушену домашню атмосферу?

На жаль, стрес, нервозність та напруга є частиною більшості нашого життя. Постійні поспіхи, психічні та психічні випробування терплять наше тіло і часто також викликають фізичні симптоми. У довгостроковій перспективі на наше здоров’я також негативно впливає щоденний стрес. Багато позитивних і негативних подразників досягає нас майже кожної хвилини дня. Для збереження здоров’я нашого фізичного та психічного стану надзвичайно важливо створити спокійну, спокійну атмосферу в нашому домі. Однак, щоб це працювало, слід розглянути кілька основних аспектів.

Поради щодо створення розслабленої домашньої атмосфери:

• Одним з найважливіших факторів є розташування нашого будинку. Важливо жити в багатолюдному, зайнятому великому місті або в більш спокійному, спокійному сільському поселенні. Звичайно, кожен може вибрати власність, яку може назвати своїм будинком, відповідно до своїх можливостей. Наше рішення також може залежати від нашого матеріального становища, сімейного стану та відстані від школи чи роботи. Транспорт також впливає на покупку будинку чи будинку. Очевидно, що в менш зайнятих умовах легше досягти гармонійної домашньої атмосфери.

• Стиль, тип, розмір та кількість меблів, предметів домашнього вжитку та аксесуарів також визначають атмосферу нашого будинку. Кімнати, переповнені занадто великою кількістю меблів та предметів, можуть мати задушливий ефект, тоді як кімнати з занадто малою кількістю меблів можуть створити відчуття холоду. Прагніть до гармонії в дизайні інтер’єру, якщо ви хочете бути впевнені, ми можемо навіть заручитися допомогою дизайнера інтер’єру. Ми також повинні робити акцент на розміщенні предметів та меблів, якщо хочемо збалансованих, прозорих інтер’єрів. Для наших пам’ятних предметів, що охороняються, ми шукаємо зі смаком коробку або контейнер, який ми можемо вивезти будь-коли, якщо хочемо ностальгувати. Однак не є гарною ідеєю пакувати нашу квартиру всім, що нагадує наші серця та минуле. Спробуємо створити придатну для життя, свіжу та свіжу атмосферу.
• Акуратність підраховує! Хаос і безлад, нехтування прибиранням, безумовно, не допомагає створити гармонію. Слідкуйте за порядком і чистотою в нашому домі, щоб і наш настрій був набагато врівноваженішим. Набагато приємніше прийти додому в чисту та охайну квартиру після довгого та виснажливого дня.
• Кольори та візерунки також сильно впливають на атмосферу кімнат. Перш ніж купувати настінні фарби, давайте подивимось, який колір має який ефект. Більш темні кольори стін зазвичай зменшують відчуття простору, якщо надмірно їх використовувати, це може мати гнітючу дію. Можливо, ви захочете спробувати вибраний колір спочатку на невеликій поверхні стіни.

• Назад до природи! Під час меблів ми намагаємось віддавати перевагу натуральній сировині, у випадку меблів, напр. деревних матеріалів. Розмістивши зелені рослини, наша кімната стане привітнішою та приємнішою.
• Зменшення шуму також призводить до позитивного результату. Шум з вулиці, від сусідів порушує наш спокій і навіть може перешкодити нам відпочити вночі. Постійно присутні шуми згубно впливають на нашу нервову систему, здатність мислити і пам’ять, наше тіло. Тривалий шум і шум можуть спричинити серйозні захворювання. Тому обов’язково забезпечте належну звукоізоляцію. За допомогою звукопоглинальних панелей на стінах і стелі ми можемо зменшити відбиті звуки, звукопоглинаючі штори, розміщені перед вікнами, значно послаблюють зовнішні шуми. Поверхні підлоги покриті акустичними килимками, щоб можна було послабити кроки та повітряні звуки (pannelli fonoassorbenti). Ці елементи також покращують акустику кімнати, роблячи прослуховування музики або перегляд фільмів більш приємним.

• Дихни глибше! Свіже, чисте повітря необхідне для здорового та позитивного будинку. Часто провітрюйте, якщо ви курите в квартирі або живете в дуже зайнятому забрудненому смогом районі, використовуйте очищувач повітря, який фільтрує та очищає повітря — і так ми зможемо дихати спокійно!
• Освітлення, освітлення також є важливими частинами кімнати, залежно від типу та функції кімнати вибирайте лампи та яскравість.
• Прикрасьте свій будинок особистими предметами, орнаментами, малюнками та вже декоративними елементами, які відповідають кімнаті та вашому власному стилю.
• Домашній текстиль, що випромінює м’яку, теплу атмосферу, виховує кожен дім, оживляє його та посилює відчуття домашньої домашності.
Наприкінці напруженого повсякденного життя нам усім потрібен спокійний, тихий дім, де ми можемо відпочити та розважитися. Ми можемо успішно впоратися зі стресом та тягарями, які покладені на нас, лише якщо ми можемо розслабитися.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram