12 вересня на стадіоні мікрорайону Мальованка у Житомирі проходить всеукраїнська виставка собак усіх порід «Полісся-2021». На виставці представили 80 порід собак, а серед учасників гості з різних регіонів України та з-за кордону.

Організатори — Житомирський обласний осередок «Полісся» Всеукраїнської громадської організації Кінологічної спілки України. Вхід — безкоштовний.

Подібні виставки на стадіоні проводять понад 20 років. Однак організатори зазначають, що цьогорічний захід став наймасштабнішим, адже зібрав рекордну кількість учасників.

«Десь, мабуть, з 1994 року кожен рік ми проводимо такий захід. На жаль, два роки пропустили, тому що був карантин. Учасників у нас близько 500 приїхали з усієї України, також з-за кордону. Є собаки, які зареєстровані в Канаді, і, якщо не помиляюсь, з Польщі. Сьогодні наші експерти дають оцінку, з 10:30 почали роботу рингів і вона продовжуватиметься до 18:00. Найцікавіше буде з 17-ї години, коли будуть визначатися найкращі собаки в породах, своїх групах і переможець виставки», — розповідає голова обласного осередку «Полісся» Кінологічної спілки України Богдан Патинський.

Також ми поспілкувалися з господарями собак, які сьогодні беруть участь у виставці.

«Можна сказати, що ми вперше, вчора спробували один раз, сьогодні другий. Вчора перше місце і сьогодні теж. У нас середньоазійська вівчарка, а в народі алабай. Як готувалися? Розчесав і пішов, все», — каже учасник виставки Віталій.

«Ця порода називається кавказька вівчарка. Даній собаці 4 роки, це кабель. Єдиний у місті Житомирі та Житомирській області собака, яка зі старого КОРТУ, з питомнику на розведення, з документами. Має титул чемпіона України, друге місце ми взяли на Хрустальному кубку. На цьому етапі собака виставляється єдиною у місті Житомирі», — ділиться учасник виставки Олександр.

Чимало на виставці житомирян, які прийшли подивитися на собак та на те, як обиратимуть переможця.

«Прийшли ми вперше для того, щоб побачити, які є собачки й ми участь не беремо, тому що нам тільки рік. У нас собачка для душі, для любові, а не для виставки. Побачили ми тільки великі породи, шукали маленьких йорків, але знайшли тільки ось — Мишку, тому з нею зробили фотографію», — ділиться Ольга.

Фоторепортаж зі Всеукраїнської виставки собак усіх порід у Житомирі — дивіться тут.

Нагадаємо, на 12 вересня анонсували проведення на стадіоні мікрорайону Мальованка в Житомирі всеукраїнської виставки собак всіх порід.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram