13 та 14 липня у Житомирі відбудеться IV всеукраїнський турнір із плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2019».

На засіданні виконавчого комітету 3 липня члени виконкому погодили його проведення, а начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Житомирської міськради Ірина Ковальчук розповіла про особливості цьогорічних змагань: участь у запливах зможуть взяти як професійні спортсмени, так і любителі плавання.

Змаганням аматорів буде присвячено окремий день турніру, і кожен охочий зможе випробувати власні сили.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Як у Житомирі пройде всеукраїнський турнір із плавання «TETERIV OPEN 2019»

«Я вважаю, що це захід на рівні напівмарафону, тільки на воді. Кожного року він збирає все більше і більше учасників. Цього року ми очікуємо близько 400 учасників різного віку, дозволяється брати участь від 10 до безкінечності років, дистанції від 300 метрів до п’яти кілометрів вздовж пляжу. Взагалі все дійство буде відбуватися на дорослому пляжі у гідропарку. Ми всіх запрошуємо. Минулого року нас дуже вразила кількість учасників саме на масових запливах для аматорів. Тому цього року, це вже буде 14 липня, цей день буде присвячений виключно аматорам, і я думаю, що буде багато корпоративних команд та індивідуальних учасників. Тому готуйтеся. В нас і банки, і заводи, і дуже багато людей, які долучаються цього року до аматорських запливів», — розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Вже найближчим часом організатори турніру планують розповісти про детальний регламент змагань та показати нагороди, які отримають переможці турніру.

Як повідомляв Житомир.info, для участі в турнірі «TETERIV OPEN 2018» з різних куточків України з’їхалися близько 200 плавців.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram