1d027a58747cda6be51cdfa50ebb61bf preview w440 h290 - ​З початку опалювального періоду для більш як півтори тисячі юридичних осіб АТ «Житомиргаз» відновив газопостачання

Газорозподільна компанія створила усі умови для вчасного початку та сталого проходження опалювального періоду на Житомирщині. У жовтні природній газ було пущено до 2436 точок обліку непобутових споживачів Житомирської області, з них у категорії промисловість та комунально-побутові підприємства – 1790, бюджет – 383, теплоенергетика – 152, релігійні організації – 111.

У свою чергу АТ «Житомиргаз» вкотре наголошує, що відповідно до порядку пуску природнього газу для юридичних осіб, у тому числі закладів соціальної сфера, необхідно:

  • Лист-звернення до газорозподільної компанії щодо необхідності відновити газопостачання.
  • Відсутність порушень правил безпеки систем газопостачання
  • Відсутність заборгованості за послугу розподілу природного газу відповідно до умов Типового договору розподілу природного газу, який затверджений постановою від 30.09.2015 № 2498 НКРЕКП.

У АТ «Житомиргаз» наголошують, що занепокоєні зволіканням тих юридичних осіб, які не подбали про забезпечення своєчасного початку опалювального сезону. Газорозподільна компанія закликає подбати про дотриматися вище зазначеного порядку та всіх необхідних умов для пуску газу, адже це є запорукою сталого проходження опалювального сезону.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram