841b3270ded9037e5bf98cfd52e5f26c preview w440 h290 - ​За блокування автодоріг у Житомирській області поліція відкрила три кримінальні провадження

Протягом 20 та 21 листопада поліція Житомирської області відкрила три кримінальні провадження за фактом блокування доріг.

Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Житомирській області.

З 20 по 21 листопада на окремих ділянках автодоріг Київ-Ковель та Київ-Чоп в Житомирській області був ускладнений рух транспортних засобів через протесті акції представників окремих громадських організацій.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​За блокування автодоріг у Житомирській області поліція відкрила три кримінальні провадження

«На території області обмеження руху транспортних засобів було зафіксовано на 133 км автодороги Київ-Чоп, поблизу с. Вересів, та на 124 км цієї ж траси, поблизу с. Березини Житомирського району, а також на 144 км автодороги Київ-Ковель, поблизу с. Грозине Коростенського району. На місцях подій працювали посилені наряди патрульної поліції, слідчо-оперативні групи Житомирського відділення та Коростенського відділу поліції, а також інші служби поліції», — повідомили в поліції.

Поліцейські роз’яснювали учасникам акцій протиправність їх дій та попереджали про кримінальну відповідальність за вчинення блокування транспортних комунікацій.

Станом на 21 листопада, поліцією Житомирщини розпочато 3 кримінальних провадження за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 279 (Блокування транспортних комунікацій) Кримінального кодексу України.

Законодавством за такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу, виправних робіт, арешту чи обмеження волі терміном до 3 років.

Нагадаємо, 21 листопада за фактом блокування доріг поліція відкрила провадження у п’яти областях, в тому числі і в Житомирській області.

Як повідомляв Житомир.info, 20 листопада рух транспорту на об’їзній дорозі Житомира був ускладнений через акцію власників «євроблях». Пізніше учасники акції, протестуючи проти законів 8487 і 8488, які вони вважають антинародними, змінили місце розташування. 21 листопада власники автомобілів на європейських номерах продовжили перекривати дороги в декількох областях України, в тому числі й поблизу Житомира.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram