23d44d74cea8d1d6ec713c1463a7577e preview w440 h290 - ​За фактами розкрадання коштів на ремонтах доріг у Житомирській області відкрили 26 проваджень, але жодне не дійшло до суду, - прокурор

У Житомирській області з 26 кримінальних проваджень, відкритих за фактами розкраданням бюджетних коштів, виділених на ремонт і утримання автомобільних доріг, жодне не скеровано до суду і лише трьом особам повідомили про підозру.

Про це 27 лютого 2019 року розповів керівник Житомирської обласної прокуратури Любомир Війтович під час координаційної наради керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності, забезпечення законності та правопорядку у регіоні, — інформує 28 лютого прес-служба прокуратури області.

У своєму виступі керівник обласного відомства акцентував увагу учасників наради на проблемних питаннях, які потребують невідкладного вирішення. Серед таких – відшкодування збитків, завданих державним інтересам і територіальним громадам, протидія корупційним схемам у сфері публічних закупівель, розкриття кримінальних правопорушень у земельній сфері, а також злочинів проти довкілля, за фактами незаконних порубок лісу.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​За фактами розкрадання коштів на ремонтах доріг у Житомирській області відкрили 26 проваджень, але жодне не дійшло до суду, - прокурор

«Не забезпечено ефективне розслідування кримінальних правопорушень, пов’язаних із розкраданням бюджетних коштів, виділених на ремонт і утримання автомобільних доріг: із 26 кримінальних проваджень досі жодного не скеровано до суду, лише у 3 з них особам повідомлено про підозру», — констатував Любомир Війтович.

Нагадаємо, в грудні 2018 року прес-служба прокуратури повідомляла про те, що в Житомирі керівник автодору підробив документи: прозвітував про ремонт на неіснуючих вулицях.

На початку січня 2019 року стало відомо, що директор фірми «привласнив» асфальтний завод і наварив майже 900 тис. грн на ремонті дороги державного значення Житомир-Могилів-Подільський.

Як повідомляв Житомир.info, з ПП «Автомагістраль», яка роками виграє тендери на ремонт доріг в Житомирській області, збираються стягнути 1,5 млн грн збитків.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram