41442769d97dfdb90ec9cff0ab0a42b1 preview w440 h290 - ​За кращу концепцію реконструкції житомирських майданів змагатимуться три команди архітекторів

У Житомирі визначили команди архітекторів, що братимуть участь у конкурсі на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

«Нарешті ми можемо підтвердити участь команд, які шляхом оцінювання референтних проектів, професійного досвіду і фаховості залучених спеціалістів були відібрані журі для участі у конкурсі на кращу концепцію центральних майданів Житомира. А це: ЛКП «Інститут просторового розвитку», ГО «Урбан куратори», ГО «Містодія»», — розповів головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​За кращу концепцію реконструкції житомирських майданів змагатимуться три команди архітекторів

Організацію та проведення всеукраїнського замовленого містобудівного конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги погодив виконавчий комітет Житомирської міської ради 7 листопада.

Всього на розгляд журі було подано 15 заявок. У департаменті містобудування та земельних відносин відзначають високий рівень фаховості українських урбаністів та поінформували, що результати конкурсу будуть оприлюднені у квітні 2019 року.

Нагадаємо, влада Житомира планує провести конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги.

Як повідомляв Житомир.info, на засіданні міськвиконкому 1 серпня 2018 року мер Сергій Сухомлин говорив, що на реконструкцію майданів Соборного та Перемоги Житомир може отримати грант в розмірі 10 млн євро.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram