ed5b57810e865146e7888e0dd89a2d2f preview w440 h290 - ​За проєктну документацію з реконструкції Житомирської обласної лікарні департамент ОДА готовий заплатити рекордну суму - 17 млн грн

Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації оголосив тендер на розроблення проєктно-кошторисної документації з реконструкції майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, що по вул. Червоного Хреста, 3. Очікувана вартість закупівлі — 17 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 6 жовтня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи з розробки проєктно-кошторисної документації мають бути виконані до 1 квітня 2022 року. Джерело фінансування — місцевий бюджет.

У тендерній документації зазначається, що підрядник має передбачити у проєкті ремонт 5 лікувальних корпусів, інших адміністративно-господарських будівель, а також упорядкування території: утеплення фасадів, ремонт покрівель, заміну вікон та дверей, влаштування тротуарів з фігурних елементів мощення, влаштування проїздів та стоянки й інше. Стадійність проєктування відбуватиметься в три стадії.

Також передбачається, що роботи з реконструкції майнового комплексу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради відбуватимуться у шість черг.

BR6JGO CA9ZLMbjai CQbNVzMG5 yBADtGBlnDob OKBJCCMS1iM7KLu92LtEGLFWL vb2n32YTQQaUWMRZQxvYfl5Pg5lSl9HdumBI7FqORdIaQ2lnMXZIlo4y3P65DOS2X0QEn=s0 - ​За проєктну документацію з реконструкції Житомирської обласної лікарні департамент ОДА готовий заплатити рекордну суму - 17 млн грнaoktR75EnWjMUsfPiL4SzdZY2nqwhWoWOweZNP2KdORzGR9jOdFjp17L hf1nXpZJqcxSA2QdPrOEhBYLjUfgWm72R0KxN7J UiTVP6qlSmqSXJ6ZqcW7aPSSGS67zYgVEvBIudW=s0 - ​За проєктну документацію з реконструкції Житомирської обласної лікарні департамент ОДА готовий заплатити рекордну суму - 17 млн грн

YQLJmR1aPjxP93WKwhN pX7wwqKddYMOhsNSXVWCOeFdEhn daCOgXdsG6ojukV9UTkMpCOJvkGWPB WH QE6lHNFA uGBmPUA YN2hVTbUkb0cnkQWY0QilnVJIhdo9bMaQazDm=s0 - ​За проєктну документацію з реконструкції Житомирської обласної лікарні департамент ОДА готовий заплатити рекордну суму - 17 млн грн

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА приймає пропозиції до 22 жовтня, аукціон запланований теж на 22 жовтня 2021 року.

Нагадаємо, в Житомирській обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського вже відреконструювали приміщення під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією. Роботи відбувалися в три черги.

Роботи першої і другої черги виконувало ТОВ «Уют Строй», яке належить Ігорю Дрогоруба. Восени 2017 року з фірмою уклали угоду на 16,3 млн грн. Через рік департамент Житомирської ОДА з третьої спроби провів тендер на роботи ІІ черги, перемогу в якому знову отримало ТОВ «Уют Строй» з пропозицією у 16 млн грн. Наприкінці 2019 року через переговорну процедуру з фірмою Ігоря Дрогоруба уклали ще одну угоду на коригування за 9,9 млн. Роботи ІІІ черги виконувало вже ТОВ «Уютспецбуд» за 30,4 млн грн, яке належить також Ігорю Дрогорубу.

У квітні Житомирська ОДА відзвітувала про готовність реконструкції обласної лікарні на 75 %, загальна кошторисна вартість робіт по об’єкту склала 77,5 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, у 2021 році до програми «Велике будівництво» було включено реконструкцію приміщень КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради під відділення анестезіології та інтенсивної терапії для післяопераційних хворих, відділення неврології з нейрореанімацією.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram