ad22fadc3d71825e6c9d58719337c11d preview w440 h290 - ​Забудовник показав проєкт майбутньої багатоповерхівки з доступним житлом для освітян та медиків на Маликова в Житомирі

На провулку Червоному, 41 ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» має за три роки побудувати багатоповерхівку з доступним житлом для освітян та медиків Житомира.

9 липня представник забудовника Борислав Розенблат оприлюднив на своїй сторінці у фейсбук фото ескізного проєкту майбутнього багатоповерхового будинку в мікрорайоні Маликова.

«Ось такий новий красень-будинок незабаром з’явиться в районі «Маликово», щиро вірю в те, що цей будинок буде родзинкою в даному районі, а його інфраструктура буде однією з найкращих в місті!», — написав Борислав Розенблат.

Нагадаємо, 17 травня 2021 на сесії міської ради ДП «Фаворит ОПТ» отримало в користування земельну ділянку по провулку Червоному, де має побудувати соціальне житло.

«За умовами конкурсу, компанія має передати медичним і освітнім (житлово-будівельним) кооперативам 3,5 тис. кв.м., це приблизно 70 квартир за незмінною ціною 5 тис. 800 грн за метр квадратний. При вартості житла в Житомирі 15-16 тис. грн це майже в три рази менше», — наголосив на сесії Сергій Сухомлин.

Багатоповерхівку на Маликова мають звести упродовж трьох років.

Як повідомляв Житомир.info, 26 грудня 2018 року Житомирська міська рада планувала провести земельний аукціон з продажу ділянки площею 0,78 га по провулку Червоному, 41-а зі стартовою ціною 6 млн 750 тис. грн, але торги не відбулися. На сесії міської ради 31 жовтня 2019 року пропонували КП «Центр інвестицій» надати в постійне користування ділянку площею 0,78 га на провулку Червоному, 41-а для будівництва багатоквартирного житлового будинку з соціальним житлом, але достатньої кількості голосів пропозиція не набрала.

На засіданні 22 вересня 2020 року виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив конкурсну документацію та доручив УКБ провести конкурс з визначення забудовника для будівництва доступного житла – багатоповерхового житлового будинку на земельній ділянці по провулку Червоному, 41-а. У листопаді 2020 року УКБ оголосило конкурс для забудовників, які за три роки зведуть у Житомирі багатоповерхівку з доступним житлом для освітян та медиків. Конкурс мав відбутися 22 грудня 2020, згодом його продовжили до 31 березня 2021. За результатами конкурсу будувати багатоповерхівку для освітян і медиків на Маликова буде ДП «Фаворит ОПТ», що належить родині Розенблат.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram