У Житомирі продовжується капітальний ремонт дорожнього покриття на Великій Бердичівській. На відрізку від площі Соборної до вулиці Театральної підрядна організація на вихідних має закінчити укладання «чорнового» шару асфальту. Відсьогодні підрядник також розпочав роботи на другій ділянці, від Театральної до Старого Бульвару. Тут частково перекрили проїжджу частину та змінили деякі маршрути громадського транспорту.

«Планували вже з понеділка перекривати рух, але враховуючи, що підрядник рухається трошки швидше і поки дозволяє погода, вирішили почати вже з сьогоднішнього дня. Ми закриємо повністю рух в напрямку від вулиці Театральної до Старого Бульвару, тобто дві смуги руху, які рухаються від центру міста в напрямок Польової. Рух буде обмежений, як і для приватного авто, так і для тролейбусів. Тролейбуси їдуть через вулицю Фещенка-Чопівського і виїжджатимуть на вулицю Шевченка біля медичного інституту. Така схема діятиме до кінця місяця. За цей період буде відфрезеровано асфальт, замінені колодязі люків і вкладено «чорновий» шар асфальту на цій ділянці. Потім буде перекрито зворотній напрямок руху, від Старого Бульвару в напрямку до Театральної, і, відповідно, рух тролейбусів так само зміниться. Маршрутки так само будуть об’їжджати по вулицях Пушкінській, або Фещенка-Чопівського», — розповідає заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Щоб вчасно закінчити капремонт вулиці, деякі роботи підрядник виконуватиме і вночі.

«Частково на вулиці Великій Бердичівській будуть роботи, які виконуватимуться вночі. Те, що стосується перехресть, розкопок, закладання труб, такі роботи проводитимуться вночі», — каже Дмитро Ткачук.

Якщо все йтиме за планом, завершити усі ремонтні роботи на Великій Бердичівській у Житомирі мають до 15 серпня.

Нагадаємо, у Житомирі капітально ремонтують дорогу на Великій Бердичівській та Перемоги. Станом на 18 липня, біля автодорожнього коледжу вже поклали перший шар асфальту, а на Перемоги готуються до зрізання старого.

Як повідомляв Житомир.info, 5 липня 2019 року в міській раді поінформували, що капітальний ремонт центральних вулиць у Житомирі київська «Автомагістраль» розпочне з дороги на вулиці Перемоги. Її відремонтують за 12 млн грн, Велику Бердичівську – за 19,8 млн грн, а майдан Короленка – за 4 млн грн. 11 липня шляховики готувалися до капітального ремонту дороги на вулиці Перемоги: виставляли знаки та огороджували місця, на яких мали працювати.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram