8793b6b3b81c79fa32aa308e78e3bb6c preview w440 h290 - ​Заступник мера Житомира розповів, як у новорічну ніч ходитимуть тролейбуси

В ніч на 1 січня у Житомирі за п’ятьма маршрутами курсуватимуть тролейбуси.

Про це Житомир.info розповів заступник мера Житомира Дмитро Ткачук.

«При плануванні заходів на Новий рік рішенням виконкому було вирішено питання щодо руху громадського транспорту. Рух транспорту у Житомирі буде продовжено до третьої години ночі. Реалізовано це буде шляхом продовження нічних графіків по новорічній схемі, як і минулого року. За цією ж схемою від майдану Перемоги у п’яти напрямках будуть відправлятися тролейбуси. Інтервал руху кратний 30 хвилин, тобто о 21.00, далі 21.30, 22.00 і т. д. до 3 години ночі, оскільки саме до цього часу спланована програма заходів біля головної ялинки міста. Розклад тролейбусів, в принципі, не відрізняється від минулорічного», — розповів Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, рік тому в новорічну ніч рух тролейбусів також був продовжений до третьої години ночі. Тоді повідомлялось, що з основних мікрорайонів до центра Житомира курсували тролейбуси, які кожні півгодини мали відправлятися з площі Перемоги, де між ними можна було здійснити пересадку без додаткової оплати.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram