У Житомирі з 23:00 год. 16 вересня до 14:00 год. 17 вересня водоканал проводитиме заміну запірної арматури. У центральній частині міста та в районі Мальованки буде знижено тиск подачі води і можливе припинення водопостачання. Житомирян просять зробити запас води.

Про це повідомляє пресслужба житомирського водоканалу.

«В рамках реалізації проєкту «Розвиток міської інфраструктури-2» підрядною організацією «КСМ-ГРУП» заплановано роботи з монтажу запірної арматури в камері дюкеру на магістральному водопроводі в районі Кам’яного узвозу. Це 6-ий дюкерний перехід, який буде реконструйовано за сприяння Світового банку. Роботи будуть виконуватись з 23:00 16 вересня до 14:00 17 вересня. Під час проведення вказаних робіт очікується зниження тиску в центральній частині міста та мікрорайоні Мальованка з можливим припиненням водопостачання. Просимо мешканців, які проживають у вказаних районах зробити необхідний запас води», – йдеться у повідомленні.

ddd - ​Жителів будинків у центрі Житомира та району Мальованки просять робити запас води: водоканал проводитиме заміну запірної арматури

Нагадаємо, 17 серпня директор КП «Житомирводоканал» пояснив, чому в кранах непрозора вода та що потрібно робити.

Як повідомляв Житомир.info, 20 серпня перед початком нового навчального року КП «Житомирводоканал» проводив планову промивку та дезінфекцію мереж усього міста.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram