JUKA — це світове визнання

В серпні компанія ТОВ Юка_інвест відзначила свій досить солідний ювілей.

За 15 років JUKA заявила про себе на всю країну і далеко за її межі.

Компанія є лідером із продажів холодильного та морозильного обладнання всіх типів та лідером серед постачальників морозильних скринь для морозива. Основним пріоритетом бренду JUKA™ є виробництво якісного, безпечного, високотехнологічного та енергоощадного обладнання.

“Продукція JUKA™, що виробляється на заводі у м. Житомир, експортується більш ніж в 50 країн світу, за весь час існування компанії було реалізовано понад 800 тисяч одиниць обладнання, а з 2009 р. обладнання реалізують більш ніж 60 дилерів в Україні та у близько 30 країнах за кордоном”, розповідає директорка з маркетингу Ольга Балозян.

JUKA — якість без компромісів

Для виробництва холодильного та морозильного обладнання використовуються спеціалізовані матеріали, безпечні для контакту з харчовими продуктами, що підтверджується міжнародними стандартами та нормами. На виробництві «ТОВ ЮКА-Інвест» використовуються сертифіковані комплектуючі та проводиться жорсткий контроль якості виготовленого обладнання з залученням комп’ютерного тестування та лабораторного випробовування. Саме тому виробник забезпечує клієнтам сервісне обслуговування та надає гарантію 2 роки.

Асортимент продукції JUKA™ складає понад 100 моделей, серед яких морозильні, холодильні і середньотемпературні скрині, бонети, кондитерські, гастрономічні вітрини, шафи з глухими та скляними дверцятами, прилавки, стелажні системи, а з 2021 року до асортименту додалися нові моделі холодильних гірок (регали).

JUKA втілює в життя ідеї

Окрім якісного обладнання професіонали JUKA розробляють для замовника брендування обладнання будь-якої складності та змісту із різноманітними дизайнерськими рішеннями, що стимулює покупців, привертаючи увагу до товару.

Стиль, колір, оснащення додатковими опціями, спеціалізоване освітлення продуктів, високотехнологічність в енергозбереженні, безпеці, комплектації та витратних матеріалах, клієнтоорієнтованість в ціновій політиці, знижках, програмах лояльності, логістиці, сервісне гарантійне обслуговування і технічна підтримка – всі ці маркетингові рішення клієнт може отримати в комплексі разом із обладнанням.

JUKA — сотні робочих місць

На житомирському підприємстві працює понад 350 співробітників і завод продовжує створювати робочі місця та забезпечувати стабільною роботою не тільки житомирян, а й працівників із навколишніх міст та сіл.

JUKA — компанія майбутнього

Обираючи продукцію JUKA™ – замовник завжди отримує європейську якість. Компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує втілювати нові проєкти, ідеї та технологічні рішення.

«Нам ще є чим здивувати світ», – стверджують професіонали «ТОВ ЮКА-Інвест»

Контакти


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram