У Житомирській дитячій поліклініці на вулиці Святослава Ріхтера в обідню пору утворилася величезна черга. Батьки намагаються записати свою дитину на прийом до лікаря, проте не можуть цього зробити, ані через електронний запис, ані через живу чергу.

«Треба пройти комісію в школу, а немає талонів до лікарів. Я шукала талони в інтернеті, шукала протягом двох тижнів, не змогла знайти, пішла до свого лікаря, вона сказала підійти до реєстратури, а там та ж сама ситуація. Сьогодні перший день відчиняється запис до лікарів, а талонів вже немає, ні в інтернеті, ні тут», — розповідає Людмила.

«А ви попробуйте запишіть в електронну чергу. Запис до лікаря недоступний, я повинна сюди прийти, бо дитині потрібно поставити штамп в школу», — каже Наталія.

«Ми вже місяць ходимо з дитиною, безуспішно, не можна записатися, і як дитину в школу візьмуть? Це таке постійно», — каже Наталія.

«То до одного лікаря то до іншого їздити по всьому Житомиру, щоб записатися до лікаря і ще прийняв, а ні, то треба заплати, якщо хочеш швидше», — обурюється Наталія.

Чому так сталося та що робити у такій ситуації, розповіла виконуюча обов’язки завідувача дитячої поліклініки Корольовського району КП «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Тетяна Парфенюк.

«Я не знаю, чому люди приходять записуватися, зараз всі користуються інтернетом, мобільними телефонами, планшетами, комп’ютерами, чому приходять записуватися? Не знаю. Якщо люди у віці і не знають, як записатися, є діти та онуки, записатися можна в будь-який час, це не проблема. Люди йдуть, можливо так, як раніше йшли по-старому в поліклініку на запис. Можливо десь іде збій системи, але це не від нас залежить. Ми вже писали листи, щоб доробили цю систему, і зараз багато лікарів у відпустці. Якщо вони заходять в систему і хочуть записатися, але написано: «Запис відсутній», там є інша графа на інший день, треба просто обрати інший запис і тоді показується на інші дні, на які години є запис до цього лікаря, там все в системі є, просто можливо не до кінця вони доробили цю систему, побачили, що запис відсутній, а далі не дивляться, на які дні є запис», — розповідає Тетяна Парфенюк.

Як працює «Поліклініка без черг» у Житомирі та чи до всіх лікарів можна самостійно записатися, дивіться у відеосюжеті від 17 вересня 2020.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці серпня 2018 року житомирські лікарі наголошували на зручності сервісу «Поліклініка без черг».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram