d9214e247cdf998cd7fe488f79c55da1 preview w440 h290 - ​Житомирські прикордонники вилучили купюри царської Росії, які намагалися вивезти до Білорусі

У пункті пропуску Виступовичі на кордоні з Білоруссю виявлено асигнації початку ХХ століття. Купюри царської Росії намагався вивезти до Білорусі громадянин Молдови.

Про це 10 вересня повідомила пресслужба Північного кордону Держприкордонслужби.

«На українсько-білоруському кордоні в міжнародному пункті пропуску Виступовичі прикордонники відділу Овруч спільно зі співробітниками Житомирської митниці виявили дві грошові банкноти царської Росії, які можливо становлять історичну та культурну цінність», — йдеться у повідомленні.

Під час огляду речей громадянина Республіки Молдова, який їхав до сусідньої країни, правоохоронці виявили дві купюри номіналом 3 та 25 рублів датовані 1905 та 1909 роками.

«Наразі знахідку вилучили представники митниці, про що складено відповідний протокол. Чи належать грошові знаки до культурної та історичної цінності, буде встановлено після проведення експертизи», — повідомили прикордонники.

Нагадаємо, у травні 2021 на кордоні з Білоруссю і Житомирській області виявили монети з російськими історичними особами.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році житомирські прикордонник виявили 170 старовинних банкнот часів царської Росії, 1000 старовинних монет і жетонів, 500 емблем і значків часів СРСР, які білорус намагався вивезти з України.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram