f7b52e7834bff279fc8c0a2a3610c38c preview w440 h290 - ​Житомирський обласний лабораторний центр проводить дослідження за найнижчими в області тарифами

Україна є членом Світової організації торгівлі та асоціативним членом Європейського Союзу, тому якість продукції вітчизняних товаровиробників є головним критерієм для успішного ведення бізнесу.

Державна установа «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» акредитована Національним агентством з акредитації України на виявлення та кількісне визначення генетично модифікованих організмів (ГМО), проведення мікробіологічних, фізико-хімічних (в т.ч. вмісту нітратів та залишкових кількостей пестицидів), радіологічних досліджень продуктів харчування, продовольчої сировини, питної води, що підтверджено відповідним атестатом. Може забезпечити лабораторні дослідження сільськогосподарської продукції, харчових продуктів та продовольчої сировини, що виробляється Вашими підприємствами вимогам нормативних документів.

Всі роботи виконуються висококваліфікованими працівниками, професіоналами найвищого рівня, серед яких кандидати наук та лікарі вищої категорії.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Житомирський обласний лабораторний центр проводить дослідження за найнижчими в області тарифами

Лабораторії центру оснащені сучасним високоточним вітчизняним та імпортним обладнанням, з використанням новітніх лабораторних технологій, реактивів та діагностикумів, що забезпечує високу якість результатів досліджень.

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» запрошує Вас до співпраці та гарантує найнижчі в області тарифи на проведення лабораторних досліджень та випробувань.

За довідками і консультаціями звертайтесь до ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» за адресою: 10002, м. Житомир, вул. В.Бердичівська 64, тел. 34-04-08, 34-05-41, 34-64-14.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram