29 листопада в рамках всеукраїнської акції «16 днів без насилля» у житомирському Палаці культури показали виставу про булінг «Дивний час 12-21». Про цькування, залякування та приниження школярам зі сцени розповідали їх однолітки.
«Наразі булінг у навчальних закладах та сім’ї дійсно дуже розповсюджений тому, як протидія цьому ми показуємо для школярів таку виставу соціального характеру. Актори у нас – діти, це вихованці студії театру «Д. У. М. К. А.». Наймолодшому 6 років, а найстаршому 14 років» , — говорить директорка КП « Палац культури» Наталія Чісліна.
Проблема булінгу актуальна в багатьох країнах світу. На жаль, Україна не виняток. У сьогоднішній виставі розповідали історії, які актори привезли з іншої країни.
«Всі історії поєднані в одну просто, висмикнуто звідти, звідти, але це одна болюча історія з життя сьогодення, життя дітей, з чим вони зіштовхуються в школі, вдома, на вулиці. Цього року ми з дітьми їздили до Грузії в театральний табір, і цю виставу ми почали робити ще там. Це був спільний проєкт дітей з Тбілісі та дітей з Житомира, і історії, які лунають зі сцени — це більшість це історії ось тих дітей. На нашу думку, діти мають подивитися ці сторони» , — розповідає керівник дитячої студії театру «Д. У. М. К. А.» Олег Яценко.
Школяр Єгор розповів, що знає про булінг, адже у його класі таке явище трапляється.
«Булінг — це коли дитину ображають, обзивають, можуть бити. Є різні види булінгу. У нас у школі дружній колектив, але не завжди. Ось у нашому класі іноді буває таке явище, як булінг. Може бути таке, що діти щось не поділили або мають різні думки, бажання, мрії інтереси, і через це відбувається бійка» , — ділиться школяр Єгор.
А ось школярка Уляна випадки булінгу пояснила жорстокістю дітей у 21 сторіччі.
«Це коли дітей принижують інші, і це дуже погано, я вважаю, це неприпустимо. У моєму класі такого немає, стосовно школи не знаю, але сподіваюся, що також немає. Просто у наш час дуже жорстокі діти, навіть не знаю, чому, можливо, зараз такий час» , — говорить Уляна.
Нагадаємо, за період з 15 по 22 листопада поліцейські Житомирської області оформили 200 адмінпротоколів за насильство у сім’ї. А з 25 листопада у Житомирі та Житомирському районі почали працювати мобільні групи поліції, які оперативно виїжджатимуть на сімейні розбірки.
Як повідомляв Житомир.info, 16 жовтня 2019 року у Житомирській області вчительку судили за цькування школяра: визнали винною, але не покарали.
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Related posts
Категории
- Бердянск (11)
- Винница (174)
- Горловка (245)
- Днепр (8)
- Днепродзержинск (158)
- Донецк (1 535)
- Дружковка (533)
- Житомир (33 589)
- Запорожье (1 109)
- Мода (6)
- Новости в регионах (37 362)
- Полезно знать (9)
- Политика (1 315)
- Последние новости (55 489)
- Происшествия (2)
- Путешествия (189)
- Разное (113)
- События в мире (288)
- Спорт (9)
- Технологии (8)