0b3e59d6191659efa4803eb73a0359db preview w440 h290 - ​«Житомирводоканал» зробить перерахунок населенню за брудну воду у серпні

У серпні «Житомирводоканал» проведе перерахунок населенню за водопостачання.

Відповідне рішення «Про надання дозволу КП «Житомирводоканал» на проведення перерахунку населенню за послуги водопостачання» було прийнято 18 серпня на черговому засіданні виконкому Житомирської міської ради.

«Даним проєктом рішення пропонується надати дозвіл КП «Житомирводоканал» здійснити перерахунок у розрахунку 100 літрів води для однієї квартири, або будинку за серпень місяць 2021 року, незалежно від форми обліку води. Це пов’язано з повторним забрудненням води в період виконання робіт як по реконструкції, так і поточних робіт», — зазначив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

Пресслужба Житомирської міськради додала, що за словами Олександра Марцуна, водоканал виконує роботи, й це призводить до повторного забруднення води в розподільчих мережах, люди почали спускати брудну воду і зазнали збитків, по суті вони не споживали цю воду, тому є доцільним зробити перерахунок.

Зазначимо, що вчора, 17 серпня, директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін пояснив, чому в кранах непрозора вода та що потрібно робити. Відео тут.

Нагадаємо, 13 липня 2021 року в КП «Житомирводоканал» пояснили, чому з кранів житомирян тече жовта вода. А 30 липня на житомирському водоканалі показали, як перевіряють якість води з-під крана.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі з 1 січня 2021 року зріс тариф на водопостачання, а з весни на водоканалі обіцяли якіснішу воду в кранах. З травня 2021 року КП «Житомирводоканал» почало використовувати активоване вугілля для покращення якості води.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram