7439fa15b61772cccfc13cb718f64f70 preview w440 h290 - ​Житомирян запрошують на презентацію книги «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними»

Людяність й емпатія надзвичайно багато важать і в роботі медичних працівників, і в житті пацієнтів на паліативній підтримці, і для розвитку суспільства в цілому.

Тож якщо ви будете в Житомирі 25 червня, є класна нагода поспілкуватися з Анастасією Леухіною упродовж презентації Зовсім не страшної книги. Реєстрація відкрита до 24 червня —> https://bit.ly/2RGLP81

Дата й час: 25 червня 2021 о 15:00
Локація: Дім української культури (вул. Велика Бердичівська, 61, Житомир)

Зовсім не страшна книга про життя, смерть і все, що поміж ними. З урахуванням українських медичних і соціальних реалій, вона пояснює що робити, якщо когось із близьких спіткала невиліковна хвороба. Та у виданні зібрано не лише практичні поради: команда авторів й авторок переказала щирі особисті історії людей про власний досвід і переживання складних ситуацій. Історії ж демонструють: навіть хвороби й смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено та в любові.

Захід проходить у рамках відкриття навчального тренінгового центру Житомирського медичного інституту.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram