24d239853f50b70b5dc25b296beab82f preview w440 h290 - ​Житомирян запрошують в ОДА на написання радіодиктанту національної єдності

У п’ятницю, 9 листопада, в малій залі Житомирської ОДА об 11.00 відбудеться спільне написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Про це 7 листопада повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«До Дня української мови та письменності в області проведуть низку тематичних заходів. Саме 9 листопада ще відбудуться урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. За інформацією управління культури та туризму ОДА, 9 листопада у День української мови та писемності у Житомирському державному університеті проведуть мовний квест. Також цього дня об 11.00 в малій залі Житомирської ОДА відбудеться спільне написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, мета якого – єднання українців навколо української мови», — інформує ОДА.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - ​Житомирян запрошують в ОДА на написання радіодиктанту національної єдності

А в Житомирській обласній філармонії імені Святослава Ріхтера відбудуться урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Під час свята також нагороджуватимуть переможців щорічного конкурсу «Книга року», — повідомляє прес-служба.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2017 року Українське радіо оголосило переможців XVII радіодиктанту національної єдності. До списку переможців увійшли три представниці Житомирської області: Мельник Анастасія і Перегуда Єлизавета з Житомира та Рожок Ірина з Новоград-Волинського.

Як у День незалежності України-2018 житомиряни писали «диктант національної єдності» на Михайлівській, дивіться тут.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram