У Житомирі працюють над проектами створення сучасного простору та нового дизайну скверу навколо фонтану «Космонавт», що знаходиться на Польовій.

Відеопрезентації двох дизайнерських проектів опублікував 20 квітня на своїй сторінці у соцмережі нардеп Борислав Розенблат.

«Хотів би навести приклад двох різних концепцій, які ми розробляємо — перебудови фонтану «Космонавт» та скверу навколо. Адже вони потребують багато часу та архітектурних рішень! Це не тільки задум, а й реалізація його зі всіма наслідками. З алеями, дитячими майданчиками, цікавими сучасними скульптурами, фотозонами, паркінгами. Звичайно, вони ще вимагають додаткової деталізації та, можливо, деяких змін. Ми дбаємо про сучасний розвиток та відпочинок наших житомирян! Ми відкриті до ваших зауважень та пропозицій! Давайте творити історію Житомира разом!», — написав на своїй сторінці Борислав Розенблат.

Відео з соцмережі

Відео з соцмережі

Нагадаємо, 17 квітня 2019 року КП «Житомирводоканал» повідомив, що має намір запустити фонтан «Космонавт» на Польовій, тож наразі ремонтує там водомережу.

Як повідомляв Житомир.info, 1 березня 2019 року головний архітектор Житомира Юрій Безбородов анонсував реконструкцію фонтану на Польовій, який хочуть зробити світломузичним.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram