Не зважаючи на погоду, 22 вересня житомирян добиралися до своїх робочих місць на двоколісниках. Хтось робить це постійно, а інші ж долучилися до фотофлешмобу “Велосипедом на роботу”, організованому “Агенцією розвитку міста” в рамках Європейського тижня мобільності.

Наша акція спрямована на те, щоб показати, що велоспільнота у Житомирі є, що їй потрібно теж приділяти увагу. У місті є достатньо велика кількість мешканців, які готові використовувати велосипед щодня у якості транспортного засобу для пересування до роботи і додому”, — розповів директор КУ «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк.

s5KAf xngOrEleFYh5lSIeqchTZZy Uc8qX0EKYz8hS5R8NElHd 99TGVBMxTrKsS9lJ7oxqsUxOXtXuy Tj7PpCcF vtwDoEqUy 29s0AvSoz2B90P7FbC6EZihDkI5YLznuszt=s0 - ​Житомиряни долучились до флешмобу «День без авто» і добираються на роботу на велосипедах. Фоторепортаж

У якості призів для усіх учасників флешмобу обіцяють екоторби, а ще між учасниками розіграють безлімітні транспортні картки на громадський електротранспорт на місяць, сертифікати на катання на електросамокатах та фляги для води. Долучитися до флешмобу дуже просто: потрібно 22 вересня 2021 року приїхати на роботу на велосипеді, до кінця дня сфотографуватися зі своїм двоколісником та опублікувати фото на своїй сторінці в Facebook з хештегом #Велосипедом_на_роботу_Житомир_ЄТМ2021. Розіграш відбудеться 24 вересня 2021 року. Містяни вже почали публікувати свої фото у соцмережі.

Окрім флешмобу, щоб стимулювати розвиток велосипедної інфраструктури, у “Агенції розвитку міста” планують “пересадити” на велосипеди представників виконавчої влади.

“У нас приміщення виконавчих органів розкидані по різним адресам і дуже часто доводиться пересуватися містом між цими будівлями чи службовими автомобілями, чи пішки, чи громадським транспортом. Велотранспорт може стати непоганою альтернативою.

Зараз у гаражі міської ради проводяться ремонтні роботи. Найближчим часом ми плануємо облаштувати тут місце для зберігання велосипедів, електровелосипедів та самокатів для працівників міської ради. Роботи виконуються за кошти державного секретаріату швейцарської конфедерації у рамках проєкту “Енергоефективність у місті Житомирі” і це один із компонентів, які спрямовані на стимулювання працівників міської ради більше використовувати немоторні види транспорту і розвивати сталу мобільність у місті Житомирі. Також у рамках грантових коштів ми плануємо закупити 20 транспортних засобів для працівників виконавчого органу міської ради для службового використання. 15 велосипедів та 5 електровелосипедів. Зараз триває процедура визначення постачальника. Нам потрібно ще продумати механізм та модель використання цих транспортних засобів”, — розповів Борис Пахолюк.

ZpP9ms1mjHz4KbjhWzSmoYrnhOzrQjOGtCRk1FJys4B2NIY13TwYlJHUSFlmeLMBGB8cRaHnTdrcIvvl7iQn AEZ2aD8AlYfKLJWUQr6 QwxY0gReuEwzyoSa yPP4Loi XvXuoS=s0 - ​Житомиряни долучились до флешмобу «День без авто» і добираються на роботу на велосипедах. Фоторепортаж

808BfY67eQt 6P1vFa bunpvk75xxS6KyHCmy4sk3sTM6oLPlNQDJf8sv5q1j  FYTuYyZh7SZNjRe yvxSysnKkXc SyMpBRnO7ZM0uGZN9SXvYUGgCbrExk  fR9C86qCJjtIq=s0 - ​Житомиряни долучились до флешмобу «День без авто» і добираються на роботу на велосипедах. Фоторепортаж

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram