2c6c523e20fc63a200b1dfff76583e24 preview w440 h290 - 29 липня святкуємо разом день народження гіпермаркету меблів ROLF

Гіпермаркет меблів ROLF – унікальний проект, що не має аналогів в м. Житомир, був відкритий 29 липня 2017 року.

ROLF — сучасний погляд на звичний формат походу за покупками і пропонує своїм відвідувачам максимально широкий вибір меблів, і товарів для дому більше 100 фабрик, зібраних під одним дахом, серед яких такі лідери ринку як: Zlatamebel, LVS, Barva, Мебус, Elnova, Lis master, ADK, BRW, AMF, Embawood, Гербор, Buczynski та багато, багато інших. Таким чином, клієнт із задоволенням зможе знайти меблі для кожної кімнати свого дома!

З кожним днем все більше і більше житомирян та жителів області надають перевагу ROLF при виборі місця купівлі меблів та товарів для дому! Протягом року відбувалась та продовжує відбуватись постійна робота над поліпшенням сервісу, асортименту та умов в гіпермарккеті. Саме тому, цілком справедливо, ROLF — став улюбленим місцем в Житомирі для покупок меблів і товарів для дому, адже раніше в Житомирі не існувало такого спеціалізованого меблевого центру в подібних великих масштабах!

29 липня ROLF НА ЧЕСТЬ СВОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ проводить неймовірний конкурс! Більше 50 великих подарунків та головний приз — Подорож до Італії!

До 29 липня-купуй у гіпермаркеті РОЛЬФ меблі на суму від 5000 грн та ставай учасником розіграшу побутової техніки, грошових сертифікатів та головного призу – незабутньої подорожі на двох до ІТАЛІЇ!

Перший та другий етапи розіграшу подарунків вже відбулися 17.06.18 та 08.07.18 — близько трьох сотень учасників спробували свій шанс та чудові подарунки знайшли своїх щасливих господарів!

29.07.18 – в День Святкування дня народження ROLF- відбудеться 3-й фінальний етап, в якому будуть розіграні і подарунки, і головний приз! Святкування розпочнеться з 12.00 та буде тривати протягом дня, в програмі: конкурси, призи, подарунки, сувеніри, фотосесія для гостей свята, розважальна програма для дітей, море позитиву та гарного настрою! Розіграш призів та подорожі розпочнеться о 17.00! Запрошуємо Вас відсвяткувати з ROLF День Народження! Чекаємо Вас за адресою: Вітрука 9б (колишній ОЛДІ).


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram