У селі Городське Старосілецької громади в рамках президентської програми «Велике будівництво» побудували новий сучасний міст через річку Тетерів.

За словами народного депутата України Арсенія Пушкаренка, відтепер жителі села зможуть без перешкод дістатися до сусідніх населених пунктів.

«Взагалі розбудова дорожньої інфраструктури – це один з пріоритетів, адже фактично 30 років дорогами ніхто не займався. По Україні сотні мостів, які знаходяться в критичному стані. Той міст, який був до цього тут, був у критичному стані й у будь-який момент міг завалитися. Сьогодні ви бачите новий, сучасний міст через річку Тетерів. Його реконструкція була здійснена оперативно та швидко», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Розбудова якісної інфраструктури – це пріоритет для команди президента. Наразі по всій території України ремонтується 240 мостів та шляхопроводів.

«Програма президента України «Велике Будівництво» – це будівництво не лише у містах, а й у таких невеликих громадах, де налічується 5 тис. людей, і вона отримала новий міст за 33 млн грн», — каже голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Місцеві жителі розповідають, що міст був у жахливому стані та не витримав би наступної повені.

«Останні 10 років ми писали звернення, щоб зробили хоча б ремонт, адже пересуватися через нього було небезпечно. Завдяки президентській програмі сьогодні ми маємо новий міст», — ділиться староста Городського старостинського округу Оксана Валаш.

Також народний депутат України Арсеній Пушкаренко розповів, що в планах побудувати в громаді ще один міст та дорогу від Київської траси до нового мосту в село Городське.

Ще один успішний приклад створення якісної інфраструктури в рамках програми «Велике Будівництво» – це дорога Коростишів-Великі Кошарища.

«Взагалі надскладний об’єкт був наш в рамках регіональної дороги в рамках проєкту програми президента «Велике будівництво». Це дорога другої категорії, вартість дороги 107 млн, які були розділені на два роки. Сьогодні ми маємо чудову дорогу», — говорить голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Арсеній Пушкаренко зазначає, що на цій ділянці дороги не просто уклали асфальт, а дійсно зробити інфраструктуру за усіма нормами.

«6 км було зроблено нової якісної дороги. Тут зроблено не просто дорожнє покриття, зроблено сучасну інфраструктуру: є островки безпеки, з’їзди, переходи, світлові позначки. Це показує, що у кожній громаді Житомирщини будується інфраструктура, десь мости, а десь дороги», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Усі громади мають право на якісну інфраструктуру, і саме завдяки «Великому Будівництву» це можливо, переконаний Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram