Житомир — це місто, в якому вміють залучати інвестиції, нова ТЕЦ на Богунії, яку побудували за грантові кошти, тому приклад. Подивитися, як реалізують проєкт приїхав народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

«Будівництво цього об’єкту почалося в кінці серпня 2020 року. Сьогодні, як ми бачимо, об’єкт збудований приблизно на 85%. В серпні ми очікуємо, що він буде повністю збудований, з облаштованою територією, і до опалювального сезону буде подавати тепло в квартири житомирян», — розповідає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«В кожній громаді Житомирської області ми закликаємо голів громад співпрацювати з різними грантами, з різними державами, інститутами, які допомагають та фінансують. ТЕЦ, яка будується — це приклад, коли місто змогло залучити інвестиції, грантові кошти для того, щоб побудувати об’єкт інфраструктури. Тому сьогодні важливо містам знаходити можливості й залучати кошти для побудови таких об’єктів, як ця ТЕЦ», — говорить народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Народний депутат також відвідав очисні споруди «ОСК-2», на яких відбувається реконструкція за кредитні кошти Світового банку. Арсеній Пушкаренко зазначив, що даний об’єкт є прикладом співпраці між центральною та місцевою владою.

«Від президента до місцевого самоврядування ми реалізуємо ці проєкти й будемо реалізовувати. За нашої спиною сьогодні очисні споруди — це приклад синергії, роботи й довіри іноземців до міста Житомира. Те, що був наданий кредит, генеральний підрядник іноземна компанія, консультують тут австрійці — це плюс. Це можливість у майбутньому місту залучати додаткові такі проєкти », — сказав народний депутат України, фракція «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

Також народний депутат завітав до Поліського національного університету, який активно розвивається. Зокрема, у вищому навчальному закладі вивчають знімки з космосу, завдяки чому можуть оперативно отримувати інформацію про виникнення лісових пожеж на Житомирщині.

За словами ректора, такому прогресу завдячують народним депутатам.

«Від імені університету, викладачів, студентів щиро вдячний, передаю подяку Арсенію Михайловичу за те, що він допоміг у короткі терміни суттєво модернізувати нашу базу комп’ютерної техніки. Сьогодні закуплено близько 160 машин, частина техніки — це спеціалізоване обладнання для роботи з космічними знімками, для обробки геоданих. Крім цього, було закуплено відповідне серверне, мережеве обладнання. Ми працюємо, проводимо аналітичні дослідження, обстеження. Для того, щоб рішення, які приймаються щодо економіки області, лісового господарства, водного господарства, аграрного сектору, добувної промисловості були більш виважені та обґрунтовані », — говорить ректор Поліського національного університету Олег Скидан.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко зазначив, що завдяки ініціативам Поліського національного університету, Житомирщина буде розвиватися у різних напрямках.

«Завжди ми підтримуємо ті ініціативи, з якими виходить пан Скидан, тому що наука, наукова співпраця та науковий продукт має бути такими, як сьогодні пропонує Поліський університет. Олег Скидан є ідеологом цього продукту», — каже Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram