fb07d42c8942d617813ad9fc402f8728 preview w440 h290 - Арсеній Яценюк: Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому майбутньому

Арсеній Яценюк зустрівся у Вашингтоні із Вессом Мітчеллом і Куртом Волкером: Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому майбутньому. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів

«Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть її національному і європейському майбутньому. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів зі США», — написав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у своєму Facebook після зустрічей у Вашингтоні з заступником Державного секретаря Сполучених Штатів у справах Європи та Євразії Вессом Мітчеллом та Спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером 31 серпня.

«Ціную предметний характер нашого діалогу», — написав Арсеній Яценюк.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Арсеній Яценюк: Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому майбутньому

Сьогоднішню зустріч, за його словами, розпочали зі згадки про Сенатора Джона Маккейна: «Завтра матимемо честь вшанувати його пам`ять разом із представниками з усього світу в Національному соборі у Вашингтоні».

«Нам буде дуже потрібен характер Маккейна. Ця тверда вдача і позиція будуть потрібні всім — і українській, й американській дипломатії», — написав Арсеній Яценюк.

Він наголосив, що надходить час великих політичних випробувань: «Нам треба вберегти Україну від очікуваних потрясінь — і від постійної загрози агресії з боку Росії, і від її лукавих пропозицій миру, а насправді гібридного загарбання нашої держави».

«Україна не піде на компроміси, які загрожуватимуть нашому національному і європейському майбутньому. Ми будемо захищати свою свободу від будь-яких замахів», — наголосив лідер «Народного фронту».

«Це — головна суть нашої розмови. Відчуваю підтримку і солідарність наших партнерів», — додав він.

1 вересня Арсеній Яценюк буде присутній на церемонії вшанування пам`яті Сенатора Джона Маккейна у Вашингтонському національному соборі.

Прес-служба «Народного фронту»


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram