7083e610ff65c8a83d147cc1e5737fe9 preview w440 h290 - Аукціонна комісія назвала стартову ціну з продажу адмінприміщення по Малій Бердичівській у Житомирі

Третього січня 2019 в Житомирській облраді відбулось перше засідання аукціонної комісії з продажу адмінприміщення по вулиці Малій Бердичівській, 23-а.

Про це 3 січня повідомила прес-служба Житомирської облради.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови облради Максима Вілівчука.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Аукціонна комісія назвала стартову ціну з продажу адмінприміщення по Малій Бердичівській у Житомирі

«У ході засідання члени комісії розробили та погодили умови продажу об’єкта малої приватизації спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області – адмінприміщення у місті Житомирі по вул. М.Бердичівська, 23-а. Умови продажу аукціонна комісія затвердила такі: цільове призначення об’єкту приватизації – використання з метою розміщення адміністративних та офісних приміщень, а покупець зобов’язується використовувати приміщення виключно за цільовим призначенням не менше 5 років», — йдеться у повідомленні.

Стартову ціну об’єкта приватизації встановили на рівні балансової вартості у розмірі 762 425,00 грн (без ПДВ). Аукціон з продажу стартуватиме 5 лютого на майданчику системи ProZorro. Крок аукціону встановлено на рівні 1% стартової ціни у розмірі 7624,25 грн.

Також аукціонна комісія встановила період 28 календарних днів між аукціоном з умовами, аукціоном зі зниженням ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з дати опублікування інформаційного повідомлення в ЕТС, — зазначає прес-служба облради.

Нагадаємо, 22 грудня 2018 року в облраді утворили аукціонну комісію для продажу адмінприміщення по Малій Бердичівській, 23-а, яке, за словами голови облради Володимира Ширми, є колишнім гуртожитком між будівлею адмінсуду та приміщеннями облради. Наразі ця адмінбудівля потребує значних коштів для ремонту та подальшого використання.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2018 року на сайті обласної ради публікували проект рішення щодо приватизації адмінприміщення разом із земельною ділянкою по вул. Мала Бердичівська, 23-а. У листопаді 2018 на сайті облради опублікували проект рішення сесії щодо приватизації даного адмінприміщення.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram