batko zagiblogo kursanta z vinnichchini roman planuvav odruzhitis 5f8b62865f07d - Батько загиблого курсанта з Вінниччини: Роман планував одружитись

7 жовтня в Оратівському та Крижопільському районах оголосили День жалоби. На рідній землі поховають 21-річних хлопців, курсантів Харківського університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба: Максима Хом’ячука та Романа Корчовського, які загинули увечері 25 вересня під час навчального польоту військового Ан-26 на Харківщині.

«Він хотів бути, як я — далекобійником. Бачте, а я сказав — краще льотчиком. Він «загорівся» цим. З першого класу мріяв про небо. Після сьомого класу вже вступив до Суворівського училища. Мав одружитись на наступний рік… Хотів закінчити університет і одружитися. Останнього разу я з ним по телефону говорив 24 вересня. По телефону ми кожен день говорили…», — не стримуючи сліз, тихим голосом промовляє Олександр Корчовський.

Розмовляємо з Олександром на військовому аеродромі у Гавришівці. Разом з дружиною та близькими Максима Хом’ячука вони прибули з Харкова. Убиті горем матері, притуляючи до сердець фото загиблих синів, говорити не мають сил… У повітрі різкий запах заспокійливих.

batko zagiblogo kursanta z vinnichchini roman planuvav odruzhitis 5f8b6287a15b0 - Батько загиблого курсанта з Вінниччини: Роман планував одружитись

batko zagiblogo kursanta z vinnichchini roman planuvav odruzhitis 5f8b6287d60e6 - Батько загиблого курсанта з Вінниччини: Роман планував одружитись

Нагадаємо, 6 жовтня на військовому аеродромі в Гавришівці зустріли борт із загиблими курсантами Харківського університету Повітряних сил ЗСУ імені Івана Кожедуба.

Прощання з Романом Корчовським відбудеться 7 жовтня о 12.00 в місті Крижопіль. Поховання Максима Хом’ячука відбудеться 7 жовтня о 12.00 годині у с. Новоживотів.

Вінниця.info


Підписуйтесь на Винница.info в Telegram