725187fd439f341d2c0e66f079408ad7 preview w440 h290 - «Бізнес Сіті» - центр успішного бізнесу в Житомирі

Секрет успішного бізнесу у вдалому виборі офісного приміщення. Зручне розташування та сучасна концепція організації офісного простору – ось що вирізняє «Бізнес Сіті» з поміж інших офісних центрів Житомира.

І хоча будівництво ще триває, але темпи та якість виконання робіт вражають: лише за останні пів року на Київській, 40 повністю звели 8-поверхову будівлю з технічним поверхом нагорі.

Наразі тут проводяться роботи з монтажу вікон та складних скляних конструкцій фасаду, що стануть привабливою архітектурною «родзинкою» головної вулиці міста.

Уже на завершальному етапі перебувають роботи зі зведення зовнішніх стін та мурування внутрішніх перегородок, де буде усе продумано для комфорту та зручності як офісних працівників, так і для клієнтів та відвідувачів. З дня на день також розпочнуться роботи з прокладання внутрішніх комунікацій.

Тож наразі «Бізнес Сіті» — це вже не просто амбітний проєкт з гарним дизайном на картинках, а реальна будівля, в якій крок за кроком втілюється концепція сучасного офісного простору з:

  • наявними санвузлами та водопостачанням у кожному приміщенні;
  • сучасними системами вентиляції та кондиціонування;
  • панорамними вікнами, що виходять на вулицю Київську;
  • просторими місцями для очікування у коридорах;
  • двома ліфтами;
  • наземним та автоматизованим паркінгом у дворі бізнес-центру.

І чи не найбільша перевага «Бізнес Сіті» — це його неймовірно вдале розташування у самому центрі ділового Житомира, на першій ліній головної «артерії» міста з активним автомобільним та пішохідним трафіком, у безпосередній близькості до зупинок громадського транспорту, ринку, супермаркетів та магазинів.

За словами забудовників, «Бізнес Сіті» вже на стадії будівництва може запропонувати офісні приміщення різної конфігурації і розташування, площею від 44 кв. м і більше.

Дізнатися більше деталей про бізнес-центр «Бізнес-Сіті» у Житомирі можна за телефоном (096) 096-20-10.

Звантажити презентацію проєкту можна на офіційному сайті —http://bc.zt.ua/

«Бізнес Сіті» у Житомирі – це запорука вдалих інвестицій та успішного майбутнього Вашої компанії


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram