2017 06 12vTope 6 w440 h290 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

Аби подивитися, як працюють народні обранці, пишуть закони та будують державу, вихованці Житомирського вищого професійного училища-інтернату приїхали до Верховної Ради України. Одразу при вході учні захоплюються масштабами будівлі: величні сходи, архітектура, історія. Зокрема, увагу останніх приковує картина,  де зображений момент прийняття Акту проголошення незалежності України. Слухаючи екскурсовода, діти не втрачають можливості заселфитися, і не лише з однолітками, а й з нардепами.

Ідучи кулуарами українського парламенту, вихованці училища-інтернату потрапляють до його «серця» – балкону сесійної зали. Від побаченого 21-річний Дмитро у захваті.

«Прикольна атмосфера, наживо бачиш, що передає телевізор. Дуже гарна зала, люстра — шапка Мономаха, вона неймовірна, гарне оздоблення, платинове», — ділиться вихованець Житомирського вищого професійного училища-інтернату Дмитро Фещенко.

Екскурсію саме в день пленарного засідання дітям влаштував нардеп Борислав Розенблат. Народний обранець певен: зустріч із високопосадовцями спонукатиме дітей навчатися, змінювати країну на краще. Він каже: можливо, ця зустріч когось підштовхне теж стати керманичем країни.

«Щоб діти розуміли, як будується наша держава, як створюються закони, як створюється державний устрій. В пленарний день дійсно дуже важко організувати екскурсію, адже тут багато репортерів, камер, делегацій, але як тільки я дізнався, що сьогодні приїхали діти з нашого житомирського інтернату, я звернувся до голови Верховної Ради. Хотілося, щоб діти вживу побачили депутатів, тих людей, які сьогодні творять історію України», — каже народний депутат України Борислав Розенблат.

Екскурсійна година минула швидко, проте залишила по собі незабутні враження, зізнаються вихованці училища -інтернату.

«Було цікаво побачити депутатів, яких всі люблять. Ми це фіксували на відео, це пам’ять, будемо усім показувати. Хотілося б спробувати себе у ролі секретаря депутата, працювати в такому місці, де такі поважні люди. Можливо, у майбутньому, будемо намагатися та йти до цього», — говорить вихованиця Житомирського вищого професійного училища-інтернату Дар’я Матюк.

А от Владислав пішов іще далі – уявив себе депутатом. Хлопець ділиться: якби став обранцем народу, в першу чергу підвищив би рівень життя громадян.

«Підвищив заробітну платню та знизив би ціни на все, на продукти», — говорить вихованець Житомирського вищого професійного училища-інтернату Владислав Шибецький.

Заступник директора училища-інтернату по виховній роботі пані Олена дякує нардепу Бориславу Розенблату за влаштовану поїздку та екскурсію, адже після неї у дітей з’явилися нові цілі та жага до життя.  

«Він дуже порядна, добра і чуйна людина. Він завжди нас радує незвичайними своїми приїздами, запрошеннями, не стільки це важливо матеріально, а  морально. Ми відчуваємо його турботу, і за це ми йому дуже вдячні», — дякує народному депутату заступник директора Житомирського вищого професійного училища-інтернату по виховній роботі Олена Яремчук.

vTope 7 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

vTope 2 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

vTope 5 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

vTope 1 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

vTope 3 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

vTope 6 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

vTope 4 - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Борислав Розенблат влаштував вихованцям житомирського училища-інтернату поїздку до Верховної Ради


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram