8d5299a2afc61239946eb217a3e5ba71 preview w440 h290 - Через два тижні після початку опалювального сезону житомиряни скаржаться на холод у квартирах

Опалювальний сезон у Житомирі офіційно розпочався більше двох тижнів тому (17 жовтня, відповідно до рішення міськвиконкому), однак деякі будинки в місті досі без тепла.

Так, 2 листопада в редакцію Житомир.info звернулася мешканка будинку на провулку Рівному, 2, та поскаржилася, що 10-поверхівка досі без тепла.

«Довколишні будинки опалюються, а у нас досі холодно. Наскільки нам відомо, стався порив тепломереж, що і є причиною відсутності теплопостачання. До нас виїжджали працівники «Житомиртеплокомуненерго», походили, подивилися. Але, справа в тому, що територія біля нашого будинку вимощена плитами. Отже, щоб ліквідувати порив, потрібно їх зірвати. Один з мешканців нашого будинку звернувся до працівників теплокомуненерго й наголосив, що після проведення ремонтних робіт підприємство повинне облагородити територію, а не розкопати й залишити. А вчора, 1 листопада, вигулюючи собаку, я помітила, що біля нашого будинку працюють робітники теплокомуненерго. Я запитала, які роботи вони проводять. «Ставимо на ваш будинок заглушки, від’єднуємо від тепла», – відповіли, мотивуючи це тим, що мешканці будинку не дають дозвіл на зривання плит», – розповіла старша під’їзду Ольга Марківна.

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Через два тижні після початку опалювального сезону житомиряни скаржаться на холод у квартирах

За коментарем стосовно ситуації Житомир.info звернувся до КП «Житомиртеплокомуненерго». Його керівник Дмитро Рогожин зазначив, що уже сьогодні, 2 листопада, порив тепломереж на провулку Рівному буде ліквідовано.

«Там порив на підводному теплопроводі, і домком не давав дозволу на розкопки для ведення робіт. Сьогодні начебто про все домовились. Вже забліндовано будинок, працівники теплокомуненерго зранку приступили до робіт, і до вечора в цей будинок повинні запустити тепло. А благоустрій відновимо. І тут нікуди не подінешся: доведеться розкопувати, щоб люди не були без тепла», – поінформував Дмитро Рогожин.

1 листопада до Житомир.info зверталися й мешканці будинків по вулиці Маликова, 8, 12 та Шевченка, 35, 41-43, нарікаючи на відсутність теплоносія у будинках.

За словами Дмитра Рогожина, на Маликова проблеми з опаленням пов’язані з капітальним ремонтом магістральних тепломереж.

«По Маликова, 8 вчора був один під’їзд включений, будинок № 12 сьогодні буде включений. Це врізки до нової теплотраси. А № 8, я думаю, до 5 листопада повністю буде ввімкнений. Там два під’їзди з іншого боку вмикаються. Дитячий садочок, що там розташований, вже включений, будинок № 14 теж. Тобто, потрошку вмикаємо. Сьогодні по максимуму Маликовський масив буде включений», – зазначив директор «Житомиртеплокомуненерго».

Він також прокоментував відсутність тепла у будинках на вулиці Шевченка.

«Ми тепло подали. Однак там порив внутрішніх мереж. Ліквідовувати його має Управляюча компанія «Полісся», яка обслуговує ці будинки», – наголосив Дмитро Рогожин.

P.S. Поки готувався матеріал, мешканці будинку на Шевченка, 41 повідомили, що близько обіду 2 листопада батареї у їхніх оселях стали теплими.

Нагадаємо, 27 жовтня підрядники завершили зварювальні роботи ділянки тепломережі діаметром 26 мм по вулиці Маликова та почали її заповнення теплоносієм.

Повідомлялося, що до 23 жовтня ремонтні бригади мали замінити теплотрасу в яру біля старообрядного кладовища у мікрорайоні Сурина гора в Житомирі, а до 24 жовтня – подати тепло по вулиці Маликова, 8, 12 і 16. Чому затягнулися роботи, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, на позачерговому засіданні міськвиконкому визначили дату початку опалювального сезону2018-2019 років у Житомирі – 17 жовтня. Увечері 22 жовтня в Житомирі почали запускати котельні: спочатку ті, що обігрівають садочки, школи і лікарні. Зранку 23 жовтня директор «Житомиртеплокомуненерго» запевнив, що до вечора обласний центр буде з теплом.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram