2017 08 01nogki hvori 3 w440 h290 - Чи можливо без операції позбутися неестетичних розширених вен на ногах людям з діагнозом варикозна хвороба

У Медичному центрі «Відновлення» Вам скажуть — ТАК!

Хронічні захворювання вен нижніх кінцівок мають для суспільства дуже велике соціально-економічне значення через величезну поширеність цього недугу захворювання, а також у зв’язку з необхідністю тривалого лікування і можливої втрати працездатності. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) хвороби вен включені в список «хвороб цивілізації».

Варикозне розширення вен — серйозне захворювання, при якому вени втрачають свою еластичність, розтягуються, розширюються і звиваються. Вплив різних несприятливих факторів призводить до слабкості венозної стінки і застою крові в нижній половині тіла. Судини надмірно перевантажуються, а венозні клапани працюють все гірше і гірше. Підсумок — ноги втомлюються, болять, з’являється відчуття тяжкості, судоми, стопи і щиколотки набрякають. Згодом приєднується потемніння шкіри, виникають трофічні виразки, утворюються тромби, а це в свою чергу призводить до інвалідизації або навіть раптової смерті.

nogki hvori 3 - Чи можливо без операції позбутися неестетичних розширених вен на ногах людям з діагнозом варикозна хвороба

Слід зазначити, що варикозне розширення вен значно «помолодшало». Частота виявлення даного захворювання серед підлітків 12-16 років становить 21,7%.

У зв’язку з великою поширеністю хвороб вен надзвичайно важлива профілактика: збільшення рухової активності, виконання вправ, спрямованих на зміцнення м’язів ніг і черевного преса, застосування ортопедичних устілок, застосування спеціального трикотажу профілактичного класу компресії.

Компресійна профілактика захворювань вен нижніх кінцівок має давнє коріння. Відомо, що ще римські легіонери застосовували бинти з собачої шкіри, якими стягували ікри ніг під час тривалих переходів для запобігання набряку ніг і розпираючого болю.

Але якщо так сталося , то потрібне термінове лікування , спеціалісти медичного центру «Відновлення» допоможуть Вам. При своєчасному зверненні на початкових стадіях захворювання, застосовується унікальна методика лікування — пінна склеро терапія. Це відносно простий і безболісний спосіб лікування. Значна перевага процедури це уникнення операції.

За допомогою тонкої голки і спеціального медичного засобу у вигляді піни, лікар витісняє застояну кров, блокуючи подальший кровотік та спричинюючи «заклеювання» ураженої частини вени.  Курс лікування за даною методикою становить 1 — 3 сеанси по 10 — 15 хвилин кожен. Обмежень фізичного або трудового навантаження при склеротерапії не застосовують.

При більш складному етапі захворювання вен нижніх кінцівок застосовують сучасний метод лікування — радіочастотна облітерацію (абляцію). В медичному центрі «Відновлення» для цього застосовують унікальну сучасну систему ClosureFast для малоінвазивного лікування варикозного розширення вен.

Лікування займає 30-40 хвилин, не потребує наркозу, не супроводжується жодними хірургічними розрізами, не залишає шрамів та рубців, не впливає на працездатність — уже наступного дня пацієнт може займатися своїми звиклими щоденними справами.

nogki hvori 2 - Чи можливо без операції позбутися неестетичних розширених вен на ногах людям з діагнозом варикозна хвороба

nogki hvori 1 - Чи можливо без операції позбутися неестетичних розширених вен на ногах людям з діагнозом варикозна хвороба

У медичному центрі «Вiдновлення» прийом веде судинний хірург, флеболог, Свідерський Юрій Юрійович, у лікаря 10 — ти річний стаж роботи в галузі судинної хірургії. Свідерський Юрій пройшов навчання і сертифікацію за методикою радіочастотної абляції варикозних вен (г .Братислава), провів більше 700 оперативних втручань на венах.

Тільки з 2-20 серпня 2017 року у Медичному центрі  Відновлення —  Консультація судинного хірурга + УЗД- зі знижкою 30 %!

 

Чекаємо на Вас за адресою: м. Житомир, вул. Любарська, 4

Телефон +38 (0412) 46-40-73; +38 (068) 073-58-60; (098) 662-72-22.

Додаткова інформація на сайті: www.vidnovlennya.center

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Ліцензія № 659 від 8 жовтня 2015 року


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram