maxresdefault - Чому твердопаливні котли поступово витісняють газове обладнання?

Опалюватися газом стає все дорожче, і багато співвітчизників всерйоз розглядають можливість повного переходу на обладнання, що використовує альтернативні джерела енергії. На цьому тлі дуже привабливо виглядають твердопаливні котли, з найпопулярнішими моделями яких можна ознайомитися тут https://altep.ua/ru/catalog. Вони можуть використовуватися для опалення житлових, виробничих, комерційних та інших об’єктів і працюють на дешевих пеллетах, стружці і інших видах твердого палива.

Провідні марки твердопаливних котлів

Прийнявши рішення про покупку такого виду опалювального обладнання, слід визначитися з вибором виробника, який може бути як іноземним, так і вітчизняним. Великою популярністю сьогодні користується обладнання вітчизняного бренду Altep. Офіційний сайт компанії https://altep.ua/ru знайомить відвідувача з основними пріоритетами, особливостями асортименту і стратегією взаємодії з цільовою аудиторією. Треба зауважити, що вітчизняна компанія Altep є одним з провідних виробників котлів, що працюють на всіх видах твердого палива, включаючи біопаливо, вугілля, дрова, спеціальні паливні пелети. Маючи в своєму розпорядженні сучасну виробничу базу, постачальник може запропонувати широкий асортимент опалювального обладнання з ручною і автоматичною подачею палива, яке ідеально підходить як для житлових об’єктів, так і для опалення комерційних, виробничих, складських, адміністративних та інших приміщень.

Переваги котлів на твердому паливі

Твердопаливні котли отримують все більше поширення і популярність завдяки тому, що їх покупка не вимагає великих витрат, особливо, якщо це недорогі вітчизняні котли бренду Altep. У каталозі компанії представлені промислові котли, моделі на біопаливі, теплові акумулятори для котлів, пелетні пальники, які можна купувати окремо, а також бункера і блочно-модульні котельні. Треба зауважити, що на офіційному сайті компанії представлений також каталог запасних частин для будь-яких моделей твердопаливних котлів марки Altep, що істотно спрощує ремонт і технічне обслуговування. До слова, виробник охоче бере всі ці турботи на себе: досить зробити всього один дзвінок, і досвідчений майстер прибуде на об’єкт для діагностики, ремонту або технічного обслуговування опалювального обладнання. Повний технічний супровід дозволяє безтурботно користуватися котлами марки Altep, насолоджуючись економією значних сум кожен опалювальний сезон.


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram