dc205288079f3094f3d91de4ecd5fec1 preview w440 h290 - Центральні вулиці Коростеня прикрасять новою святковою ілюмінацією, яку придбали за 300 тис. грн

У Коростені Житомирської області закупили нову ілюмінацію на новорічно-різдвяні свята.

Про це повідомляє прес-служба Коростенської міської ради.

«Із міського бюджету на це було виділено 300 тис. грн. Крім того, частково відновлена стара (ілюмінація). Асортимент новорічних іграшок поповнили новими елементами на 20 тис. грн», – інформують у Коростенській мерії.

Нову ілюмінація планують розмістити на вул. Грушевського(на стовпах), на вході до центрального парку Древлянський, на центральній площі міста (навпроти пам’ятника «Борцям за Незалежність України»), підсвіткою мають прикрасити і дитячу поліклініку.

Святкова ілюмінація в Коростені буде ввімкнена 19 грудня, на День Святого Миколая, разом із відкриттям головної новорічної ялинки.

Нагадаємо, 6 грудня прес-служба Коростенської міської ради повідомляла про встановлення головної новорічної ялинки, яку за 6 тис. грн придбали у сільської родини.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці листопада пильні містяни помітили, що святкова ілюмінація у центрі Житомира працює частково. Заступник начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Віталій Шевчук пояснював, що підрядник, який її розвішував, не виконав свої гарантійні зобов’язання.

А ще на початку 2018 року управління комунального господарства Житомирської міської ради зверталося до суду з позовом до київського ТОВ «ІБК «Укртехспецбуд-ТД» щодо святкової ілюмінації в центрі міста.

Згідно із рішенням Господарського суду, яке набрало законної сили 19.06.2018 року, ілюмінацію мали привести у робочий стан протягом двох місяців.

Повідомлялося також, що святкову ілюмінацію в центрі Житомира робили в грудні 2016 року. Виготовлення та монтаж обійшлися міському бюджету в 1 млн 100 тис грн, роботи виконувало ТОВ «Укртехспецбуд-ТД».

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram