Придбати головний символ новорічних свят цьогоріч у Житомирі можна на 12 ялинкових базарах. Вартість зелених красунь на базарі, що знаходиться по вулиці Небесної сотні стартує від 25 грн за міні-ялинку з гілочок до 600 грн за двометрову сосну. Таким чином, розповідають місцеві продавці, кожен покупець може обрати новорічне дерево на свій гаманець.

«Такі 40 грн, є по 35 грн, 25 грн, маленька кручена 30 грн, а ця 60 грн. Шукають дешевше, бо дорого трішки. Кручені беруть більше в офіси, а такі додому беруть», — розповідає продавчиня Ольга.

«Ціни різні, така ялинка 100 грн, така 300, сосна 450 грн», — показує свій асортимент ялинок Дем’ян.

«Така 150 грн, ця 160 грн, ось ця 600 грн. Купують середні по 150 грн, найчастіше», — каже Дмитро.

«Сосна є по 40 грн, по 50 грн, по 150 грн, 180 грн, різні ціни», — відповідає Сергій.

Покупці ж у свою чергу діляться: зважають не лише на ціну, а і на зовнішній вигляд новорічного дерева.

«Густенька, щоб була, а сосна не сиплеться, довше стоїть. Я іще її ставлю в пісок, а діти й онуки вбирають», — ділиться Наталія.

«На все дивимося, щоб гілочки були симетричні, щоб можна було помістити більше іграшок, щоб густенька така була», — говорить Світлана.

Тож ті, хто іще не придбав новорічну красуню, однак планує, зможуть іще це зробити. Адже ялинкові базари у місті працюватимуть до 31 грудня.

Фоторепортаж з відкриття ялинкового базару на розі Лятошинського і Небесної сотні у Житомирі дивіться тут.

Нагадаємо, лісівники Житомирської області підготували на продаж півмільйона новорічних дерев. Скільки коштують живі новорічні красуні від лісівників читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, 5 грудня міськвиконком затвердив місця ялинкових базарів у Житомирі: в центрі новорічні дерева будуть продавати на вулиці Небесної сотні.

Де ще в Житомирі та районі можна буде купити живу ялинку, читайте тут.

Житомир.info

9e85aa7d226a3e18c00c1a9104a09e9d - Ціни на ялинковому базарі в Житомирі


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram