e53c023b27a37f85dac30ae9cd34e4ce preview w440 h290 - Дата початку роботи табору «Супутник» ще не відома, а пришкільних таборів у Житомирі цього року не буде

Відпочинок у дитячому оздоровчому таборі «Супутник» почнеться після завершення карантину, а пришкільних літніх таборів цього року не буде.

Про це 20 травня на черговому засіданні виконкому Житомирської міської ради повідомила заступниця начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Людмила Сікайло.

«В лютому було затверджене рішення виконкому про початок оздоровчого сезону з 1 червня. На засідання координаційної ради в травні було розглянуто це питання і вийшли із пропозицією на виконком про те, що терміни початку відпочинку в «Супутнику» перенести до закінчення дії відповідних карантинних обмежень, а пришкільні табори взагалі не організовувати в цьому році. Тому що навчальний рік в школах продовжили до кінця червня, тендери на послуги харчування вони не проводили», — повідомила Людмила Сікайло.

Члени виконкому одноголосно підтримали проєкт рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.02.2020 №170 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році».

«Термін початку відпочинку дітей Житомирської міської об’єднаної територіальної громади у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» КП «Парк» Житомирської міської ради перенести до закінчення дії відповідних карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Пришкільні табори з денним перебуванням на базі підпорядкованих закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів у 2020 році не організовувати», — йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, на оздоровлення дітей у 2020 році в бюджеті Житомира було передбачено 6,5 мільйонів гривень, з них на табір «Супутник» – 4 млн грн, де планували оздоровити 1125 дітей. 1 квітня міська рада оприлюднила оголошення про попередню реєстрацію на придбання платних путівок для відпочинку у позаміському комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник» влітку 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, карантин в Україні почався з 12 березня 2020 року: на засіданні 11 березня Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Обмеження мали діяти по 3 квітня 2020 року, але 25 березня в Україні була оголошена надзвичайна ситуація на всій території країни, а карантин продовжили до 24 квітня 2020 року. На засіданні Уряду 22 квітня карантин в Україні продовжили до 11 травня 2020 року – цей день прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав «Днем К», точкою відліку початку виходу з карантину. ввечері 7 травня на урядовому порталі оприлюднили постанову Кабінету міністрів про послаблення карантинних заходів з 11 травня 2020 року.

Житомир.info


Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram